Про це пише Рубрика із посиланням на Politico.
За словами речника Пентагону, радники виконуватимуть не бойову роль, а радше консультуватимуть і підтримуватимуть український уряд і військових.
"Протягом цього конфлікту Міністерство оборони переглядало і коригувало нашу присутність в країні відповідно до зміни умов безпеки. Наразі ми розглядаємо можливість направлення кількох додаткових радників для посилення Офісу оборонного співробітництва при посольстві (ODC)", – сказав Райдер у заяві для Politico.
"ODC виконує різноманітні консультативні та допоміжні місії (не бойові), і хоча він складається виключно з персоналу Міністерства оборони, є частиною посольства США і підпорядковується керівнику місії, як і решта посольства", – додав Райдер.
Речник Пентагону відмовився називати точну кількість радників, яких можуть відправити до України з міркувань безпеки.
За словами чотирьох американських чиновників і особи, знайомої з планами, які побажали залишитися анонімними, щоб не розголошувати цю делікатну тему, додатковий контингент підтримуватиме логістику і нагляд за озброєнням, яке США відправляє в Україну.
Новий контингент США також допомагатиме українським військовим з технічним обслуговуванням озброєнь.
Джерела видання зазначили, що кількість американських військових, додатково направлених в Україну, сягатиме до 60 осіб.
За словами співрозмовника Politico, одним із завдань військових радників буде допомога українцям у плануванні технічного обслуговування складного обладнання, наданого США, оскільки влітку очікується посилення бойових дій.
Вони також підтримуватимуть відносно невеликий контингент посольства США в Києві і координуватимуть нові поставки зброї, коли додатковий законопроєкт у Конгресі стане законом і дозволить надати Україні більше зброї та обладнання.
Що відомо про надання допомоги Україні від США
20 квітня Палата представників США схвалила законопроєкт про фінансування допомоги Україні. Ще до завершення голосування за законопроєкт набралася потрібна кількість голосів. За законопроєкт віддали голоси 310 конгресменів, проти ж виступили 112.
"Український" пакет передбачає виділення близько 61 мільярди доларів на допомогу Україні й союзникам і поповнення запасів американської армії, а також містить заклик до адміністрації передати Києву далекобійні ракети ATACMS.
Президент Сполучених Штатів закликав Сенат якнайшвидше схвалити законопроєкт про допомогу Україні.
Своєю чергою Зеленський подякував Конгресу США за ухвалення допомоги Україні, зазначивши, що це рішення зберігає правильний хід історії.
Згодом лідер більшості в Сенаті демократ Чак Шумер повідомив, що у вівторок, 23 квітня, Сенат Сполучених Штатів Америки розгляне законопроєкт про допомогу Україні, який нарешті схвалила 20 квітня Палата представників.
Варто додати, для того, щоб документ набув сили закону, він має бути проголосований обома палатами Конгресу й підписаний президентом США.
Нагадаємо, що напередодні Спікер Палати представників Майк Джонсон представив чотири окремі законопроєкти щодо фінансування допомоги США для України, Ізраїлю, Тайваню, а також інших пріоритетів національної безпеки.
У Харкові в ніч на 2 лютого російські загарбники завдали удару безпілотником по Слобідському району,… Читати більше
Виключення Києва з переговорного процесу між Сполученими Штатами та російською федерацією щодо війни в Україні… Читати більше
Унаслідок ракетного російського удару 1 лютого по п'ятиповерхівці у Полтаві кількість загиблих зросла до 12… Читати більше
Современные технологии активно внедряются в повседневную жизнь, обеспечивают комфорт и тепло в доме. Чтобы не… Читати більше
Унаслідок авіаудару російських військ по інтернату в Суджі, що в Курській області, загинули 4 людини.… Читати більше
Кількість жертв внаслідок ракетного удару рф по п'ятиповерхівці у Полтаві знову зросла. Наразі вже відомо… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.