Використання 3D-технологій для розвитку цифрового протезування в Україні

Українська команда компанії Impress, цифрової ортодонтії з виготовлення та лікування елайнерами, ініціювала запуск MedTech Startup "Pilgrim". Він пропонує можливість виготовлення культеприймачів повністю цифровим методом.

Про це пише Рубрика.

У чому проблема?

Аналоговий метод виготовлення культеприймачів є складним і часомістким процесом, що не завжди забезпечує комфорт пацієнтів. А на даний момент, виготовлення культеприймачів в Україні здебільшого відбувається саме аналоговим методом.

 Яке рішення?

Компанія Impress запропонувала цифровий (діджитальний) метод протезування, яке включає в себе 3D-сканування, планування культеприймача в спеціалізованому софті та 3D-друк з технологією Jet Fusion (SLS).

 Як це працює?

Це рішення дозволяє швидше та ефективніше виготовляти культеприймачі, забезпечуючи їхню зручність для пацієнтів. Крім того, доступність технології не тільки у великих та дорогих реабілітаційних центрах, а й у невеликих лікарнях чи інших закладах, де опікуються пацієнтами з ампутаціями.

Ідея заснування національного проєкту "Pilgrim" виникла у Тараса Семенюка, СЕО представництва міжнародної ортодонтичної клініки Impress в Україні.

"Мій хороший друг, Артем Комісарчук, у 2014 році боронив Україну на Сході, а згодом потрапив у полон. Після звільнення він знову пішов на фронт у 2022 році та отримав важке поранення. Зараз Артем проходить лікування і вже більше року не встає з ліжка. Позивний в Артема — "Pilgrim".  Артемова сила волі надихнули мене назвати проєкт з протезування на його честь. Артем є моїм натхненником, він є моїм Героєм і тією людиною, яка надихає створювати такі проєкти, допомагати війську, пораненим та ветеранам, щоб вони продовжували максимально комфортно своє життя. І надалі він буде обличчям національного проєкту "Pilgrim"", — ділиться Тарас Семенюк.

У партнерстві із професійним 3D-дизайнером Дмитром Кримським та Хмельницьким експериментальним протезно-ортопедичним підприємством вдалося розробити перший прототип 3D-друкованого цифрового культеприймача.

Одна з цілей проєкту "Pilgrim" — сприяти розвитку світової галузі професійного протезування, трансформуючи її з аналогової у цифрову.

Нагадаємо, у Бучі Київської області відкриють госпіталь, де друкуватимуть протези на 3D-принтерах

Також повідомлялось, що в столиці створять муніципальний центр протезування для військових на базі Київської міської клінічної лікарні № 12.

Свіжі дописи

  • Новини

У штабі Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі відбулася презентація документальної стрічки “Операція Курськ”

У штаб-квартирі НАТО в Європі (SHAPE, м. Монс, Бельгія) відбулася презентація документального фільму “Операція Курськ”,… Читати більше

Wednesday January 15th, 2025
  • Новини

Нагороди за подорожі: Укрзалізниця оновила програму лояльності “Залізні друзі”

Подорожуючи залізницею, завдяки оновленій програмі лояльності "Залізні друзі", пасажири тепер отримуватимуть спеціальні досягнення та додаткові… Читати більше

Wednesday January 15th, 2025
  • Новини

Українські прикордонники отримали від Чехії колісну самохідну артустановку DITA

Чехія передала українським прикордонникам 155-мм самохідну артилерійську установку (САУ) DITA, яка значно посилить вогневі можливості… Читати більше

Wednesday January 15th, 2025
  • Новини

В Одесі капітально відремонтували за рік три пошкоджені російськими ударами багатоповерхівки

В Одесі протягом 2024 року провели капітальний ремонт у трьох багатоквартирних будинках, пошкоджених під час… Читати більше

Wednesday January 15th, 2025
  • Новини

Український Парламент вчергове підтримав продовження воєнного стану та мобілізації 

15 січня Верховна Рада проголосувала за законопроєкти щодо продовження строку дії воєнного стану і мобілізації… Читати більше

Wednesday January 15th, 2025
  • Новини

Під час комбінованої масованої атаки рф сили ППО знищили 77 зі 117 повітряних цілей ворога

У ніч на 15 січня російські загарбники масовано атакували Україну безпілотниками та ракетами різних типів. Сили… Читати більше

Wednesday January 15th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.