fbpx
Сьогодні
Фото 17:25 02 Кві 2024

У Харкові завершили будівництво першої підземної школи, яка розрахована на 900 учнів

Фото: міський голова Харкова Ігор Терехов

У Харкові завершили будівництво першої підземної школи: 20 класних кімнат розраховані на навчання  900 учнів у дві зміни.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Х повідомив міський голова Ігор Терехов, пише Рубрика.

За словами мера Харкова Ігоря Терехова, набір учнів на наступний навчальний рік майже завершений. А вже цього навчального року за парти сядуть 600 дітей. Зараз у школі завершуються останні приготування перед початком занять.

У Харкові завершили будівництво першої підземної школи

"Висловлюємо подяку нашим міжнародним партнерам, будівельним компаніям та освітянам за втілення цього стратегічно важливого проєкту для Харкова в життя у найкоротші терміни! І, анонсуючи майбутнє, – так, ми плануємо продовжити будівництво подібних шкіл в інших районах міста, аби забезпечити усім нашим дітям рівний доступ до якісної та, що найважливіше, безпечної освіти", – зазначив Ігор Терехов.

У Харкові завершили будівництво першої підземної школи У Харкові завершили будівництво першої підземної школи У Харкові завершили будівництво першої підземної школи У Харкові завершили будівництво першої підземної школи У Харкові завершили будівництво першої підземної школи У Харкові завершили будівництво першої підземної школи

Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, міський голова Харкова Ігор Терехов заявив про наміри побудувати першу в Україні підземну школу. Вона відповідатиме найсучаснішим нормативним вимогам до захисних споруд.

"Таке укриття дасть змогу продовжити безпечне очне навчання тисячам харківських дітей навіть під час ракетних загроз", — запевняє міський голова.

1 вересня у Харкові вже презентували класи для навчання в метрополітені.

Наразі під землею облаштували кабінети для занять 60 класів. Там мають навчатися понад тисяча школярів.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: