Освітні заклади Київщини отримали від Франції 6 тисяч планшетів: у чому рішення
У Київській області для навчання дітей від французьких партнерів з регіону Іль-де-Франс школи та інші освітні заклади отримають 6000 планшетів.
Про це пише Рубрика, посилаючись на Фейсбук голови Київської обласної державної адміністрації Руслана Кравченка.
У чому проблема?
"Якісна освіта неможлива без сучасної техніки. Попри війну ми прагнемо забезпечити нашим дітям повноцінне безпечне офлайн навчання. І навіть під час тривоги, наші діти повинні мати можливість продовжити займатися.
А для цього потрібні гаджети. Тому ми вдячні нашим міжнародним партнерам, які розуміють, що війна не привід ставити на паузу освіту і допомагають забезпечувати наших дітей сучасними девайсами", – наголосив Кравченко.
Яке рішення?
Як повідомили в ОДА, до реалізації проєкту долучилась організація Fédération Nationale de Protection Civile.
Як це працює?
"Техніку передадуть до 55 інклюзивно-ресурсних центрів та двох їх філій. Планшети використовуватимуться для організації індивідуальних корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами", — зазначив очільник обладміністрації.
Ще частину отримають заклади освіти, де навчається велика кількість дітей в інклюзивних класах.
Ними обладнають ресурсні кімнати для занять.
Окрім того, техніку передадуть для проведення занять в укриттях:
- шкіл Київщини,
- Малій академії наук,
- медколеджах,
- освітніх центрах.
Гаджети отримають також діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, і тимчасово перебувають в Центрах соціально-психологічної реабілітації.
Частина планшетів передадуть Центрам надання адміністративних послуг для якісного та доступного обслуговування осіб з інвалідністю.
Нагадаємо, що німецька ініціатива #WeAreAllUkrainians у партнерстві з представництвом міжнародної організації Plan International Ukraine розпочинають в Україні реалізацію проєкту з регіонального гуманітарного реагування.
Проєкт має на меті сприяння отриманню доступу до освіти онлайн та спрямований на підтримку вразливих дівчаток і хлопчиків молодшого шкільного віку з родин, які постраждали від війни в Україні та є внутрішньо переміщеними особами.