Про це повідомили в Мінагрополітики, пише Рубрика.
У чому проблема?
Збройна агресія росіх направлена не лише проти енергетичної та цивільної інфраструктури.
Агресор обстрілює також аграрні потужності, намагаючись зупинити експорт українського зерна та влаштувати черговий штучний голод.
Тому наші партнери намагаються всіляко підтримати цей сектор української економіки.
Яке рішення?
Українські підприємства, які надають послуги з доробки та зберігання сільгосппродукції, за програмою USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) отримають співфінансування на розвиток елеваторних потужностей на загальну суму до 270 млн грн.
"Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) підтримає українські підприємства, які надають послуги з сушіння, зберігання та доробки зернових та технічних культур. За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування, з бюджетом від 18 до 36 млн грн кожен", – йдеться в повідомленні.
Як це працює?
Проєкти збільшать обсяги та час зберігання зернових та технічних культур, що дозволить агровиробникам отримувати необхідні послуги вчасно та в потрібному обсязі. А потужності з сушіння та доробки зерна збережуть якість продукції.
Загалом, це сприятиме стійкості бізнесу та покращуватиме продовольчу безпеку в Україні.
Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських компаній та підприємств, які надають послуги з доробки та зберігання сільськогосподарської продукції, мають елеваторні потужності, розробили або почали розробляти проєктну документацію.
Очікувані результати в межах одного проєкту:
Додатковими перевагами будуть:
Зауважимо, що Програма USAID АГРО в межах ініціативи "Стійкість сільського господарства" (АГРІ-Україна) надавала безоплатно насіння овочів для весняної посівної домогосподарствам, які постраждали від війни.
Нагадаємо, АТ "Укрзалізниця" та компанія DAI Global LLC підписали меморандум щодо реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги "Економічна підтримка України", що фінансується USAID.
Також ми розповідали, що за сприяння Проєкт USAID "Економічна підтримка України" (Проєкт USAID) на базі Державної установи "Волинська обласна фітосанітарна лабораторія" (ВОФЛ) відбувся тренінг для фахівців державних фітосанітарних лабораторій з 13 областей України.
Це навчання було спрямоване на те, щоб підвищити кваліфікацію, розповісти про сучасні методи дослідження зернових культур, зокрема ПЛР-тестування методом полімеразно-ланцюгової реакції в режимі реального часу (ПЛР-РЧ), навчити фахівців використовувати нові методи у своїй щоденній роботі.
Окрім того, проєкт USAID "Економічна підтримка України" закупив для компанії-агроекспортера "Agromino" 250 мішків для транспортування зерна.
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.