Члени команди за роботою
Більше про проєкт — нижче.
У чому проблема?
Павербанки — вкрай необхідна річ на фронті. Вони потрібні, аби підтримувати прилади (телефони та інші) у робочому стані під час відсутності електрики.
Щоб допомогти з закриттям цієї потреби, молодь з Молодіжної ради Дніпра при підтримці благодійного фонду "Департамент добрих справ" створила проєкт "FrontPower" — перероблення використаних електронних сигарет на павербанки.
"Я займався схожим проєктом в Києві. Вирішив втілити ідею й у Дніпрі", — говорить засновник "FrontPower" Азад Мамедов.
Як це працює?
Використані одноразки віддає переважно молодь. Засновник проєкту розповідає, що приносили й від 10 штук, і одразу до 15-20 кілограм. Азад Мамедов додає: була посилка навіть з Кракова. У команду "FrontPower" входить близько 15 людей: молодь та просто містяни, яким захотілось підтримати проєкт. Члени команди збираються раз на тиждень, дехто бере додаткову роботу додому.
"В одному павербанку 24 одноразки. Щоб це все запаяти, йде години 3-4", — розповідає Азад Мамедов.
Куди потім відправляють павербанки?
Зроблені павербанки передають у різні підрозділи. Вироби від "FrontPower" направлялись до захисників та захисниць Головного управління розвідки, 109 бригади, 115-ої, 128-ої, 93-ої та у ще з десяток формувань.
Бійці з павербанками "FrontPower"
"Нещодавно до мене звернувся боєць з аеророзвідки. Сказав, що хоче співпрацювати з нашим проєктом на постійній основі. Їм потрібні нові павербанки кожні 2-3 тижні, це дуже корисна річ для захисників", — говорить Азад Мамедов.
Зроблені командою "FrontPower" павербанки
Як підтримати проєкт?
У "FrontPower" постійно потрібні гроші для закупки деталей. Підтримати проєкт донатом можна на банку.
Також керівник проєкту кличе всіх охочих у Дніпрі доєднатись до створення самих павербанків.
Азад Мамедов за роботою
"Навіть якщо одночасно прийде людей 20, ми всім знайдемо роботу. У нас одноразок дуже багато, але рук не вистачає. Ми навчаємо всіх азів паяння, обов'язково просто спілкуємось, включаємо музику. Деяким реально починає подобатись сам процес паяння або робота з електрикою", — говорить Азад Мамедов.
Щоб приєднатись до проєкту, можна написати на інстаграм-сторінку проєкту.
Нагадаємо, студенти ЕкоКПІ знайшли екологічне рішення для одноразових курильних систем. Акумулятори з використаних "курилок" вони перетворюють на елементи живлення системи скидання для дронів.
Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу прибув із візитом до Білого дому для особистої зустрічі з президентом… Читати більше
Оборонне відомство кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України наземний роботизований комплекс D-21-12R українського… Читати більше
Учасники черкаського забігу MHP Run4Victory зібрали 718 602 гривні під час реєстрації на подію. Попри… Читати більше
Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України спільно з Міністерством економіки України запустили програму підтримки… Читати більше
З початку 2025 року в Україні з’явилися понад 20 нових сертифікованих зразків дронів з оптоволоконною… Читати більше
Президент Володимир Зеленський призначив ексгенпрокурора Андрія Костіна послом у Нідерландах і постійним представником України при… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.