Фото: xtra.net
Про це пише Рубрика з посиланням на Фейсбук USAID "Економічна підтримка України".
У чому проблема?
Пункти пропуску із сусідніми Польщею та Словаччиною є важливими експортними воротами України та мають стратегічне значення в експортній логістиці країни.
Своєчасні та суттєві оновлення, такі як ці системи освітлення, покращують загальну функціональність інфраструктури ППК. Тому такі оновлення є важливими для забезпечення безперебійного потоку вантажів з України, що гарантує експорт зерна.
Фото: Фейсбук / USAID "Економічна підтримка України"
"Пункти пропуску стали стратегічно важливим напрямом розвитку, підтримки експорту та імпорту, зокрема й нашої зброї. З початком війни закрилася частина кордону, фактично закриті порти. Одночасно ми зробили величезний ривок в бік євроінтеграції. Дякуємо партнерам за допомогу. Зі свого боку розпочали впроваджувати зміни на пунктах пропуску, які підвищать комфорт для користувачів", – говорить Mustafa Nayyem – голова Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.
Яке рішення?
На початку грудня із заміною та встановленням 479 світлодіодних світильників Проєкт USAID "Економічна підтримка України" (Проєкт USAID) розпочав модернізацію систем освітлення на ключових пунктах перетину на кордоні з Польщею та Словаччиною.
Робити триватимуть протягом грудня та початку січня.
"Модернізація пунктів перетину кордону (ППК) – важлива складова посилення експортно-логістичної інфраструктури загалом. Особливо важливими для нас є саме пункти на кордоні з Польщею та Словаччиною. Два ППК, на яких зараз ведуться роботи, – входять до дев'яти пуктів перетину, де Проєкт USAID проведе швидку модернізацію. Нові системи освітлення покращать роботу пунктів і суттєво допоможуть безперебійному руху через них", – коментує Alexander Kubrakov віце-прем'єр-міністр з відновлення України, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України.
Як це працює?
Ці два пункти перетину кордону (ППК) одні з дев'яти першочергових ППК, на яких Проєкт USAID проводить зміцнення експортно-логістичної інфраструктури України шляхом швидкої модернізації, щоб підвищити ефективність роботи, включаючи порти, залізницю та автомобільний транспорт.
"Кожен крок у модернізації інфраструктури України відкриває нові горизонти для її економічного розвитку та міжнародної інтеграції. Систематичне оновлення ключових пунктів перетину кордону не лише підсилює експортну потужність України, але і є символом стійкості та прогресу перед викликами. Ці зусилля забезпечують не тільки світлішу дорогу для транспорту, але й світліше майбутнє для країни" – каже директор Проєкт USAID "Економічна підтримка України" Тімоті Мадіган.
У 2023-2026 роках USAID у рамках Проєкту "Економічна підтримка України" (Проєкт USAID) виділить 115 мільйонів доларів США на підтримку Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України (Держвідновлення), "Укрзалізниці" (УЗ) та Державної митної служби з метою модернізації пунктів перетину кордону (ППК) для покращення обсягів торгівлі та експорту зерна.
Зазначимо, що Проєкт USAID працює над модернізацією пунктів перетину кордону для:
Так, 6 грудня проєкт USAID "Економічна підтримка України" доставив та встановив генератор потужністю 50 кВт на залізничному пункті перетину кордону (ППК) у Волинській області.
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з кардиналом Маттео Дзуппі в Посольстві України в Італії. Глава… Читати більше
У Львові розробили новий екскурсійний маршрут «Контур особистості на мапі Львова. Маршрут памʼяті Ірини Фаріон».… Читати більше
У двох музеях Туреччини запрацювали україномовні аудіогіди, повідомила перша леді України Олена Зеленська. Про це… Читати більше
Із тимчасово захоплених росіянами територій у межах ініціативи Президента Bring Kids Back UA вдалося повернути… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Глава… Читати більше
У Святошинському районі Києва внаслідок масованої атаки рф 24 квітня пошкоджені 54 багатоквартирних будинки, 723… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.