fbpx
Сьогодні
14:41 11 Гру 2023

Для будівництва фортифікаційних споруд "Ліси України" збільшили постачання ЗСУ деревини

Фото: Ліси України

ДП "Ліси України" збільшили постачання матеріалу Збройним силам для будівництва фортифікаційних споруд.

Про це повідомив у Фейсбуці директор державного підприємства Юрій Болоховець, пише Рубрика.

"Останні два тижні по всіх регіонах вантажимо у залізничні вагони матеріал для будівництва фортифікаційних споруд. Тисячі кубометрів деревини рухаються на Харківський, Донецький та Запорізький напрями", – повідомив Болоховець.

За його словами, постачанням займаються лісові господарства усіх ресурсних регіонів.

Фото: Ліси України

"Матеріал, доставка, завантаження – все відбувається за рахунок ДП "Ліси України". Щоб не вимивати обігові кошти філій, компенсуємо місцевим лісовим господарствам собівартість продукції", – наголосив Болоховець.

Загалом, за даними ДП, за цей рік військовим поставлено вже майже 100 тис. кубометрів пиломатеріалів і лісоматеріалів.

Болоховець також додав, що ДП виступило з пропозицією збільшити ресурс для будівництва фортифікацій за рахунок використання деревини з пошкоджених лісових ділянок.

Фото: Ліси України

"Це колосальний ресурс, який можна використовувати. Але ми його втрачаємо внаслідок забюрократизованого законодавства. Є пропозиції, як вирішити проблему. М'яч на стороні народних депутатів", – підкреслив Болоховець.

Довідка

За підсумками дев'яти місяців чистий прибуток ДП "Ліси України" зріс до 2,6 млрд грн, що в десять разів більше, ніж галузь заробляла до початку реформи.

За три квартали 2023 року державне підприємство "Ліси України" відвантажило замовникам 8,68 млн кубометрів лісоматеріалів, це на 1 млн кубометрів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, керівництво ДП "Ліси України" прийняло рішення звільнити усіх директорів рівненських філій, провівши таким чином провести кадрові чистки у лісовій галузі.

Нові керівники лісових господарств будуть визначені на відкритому кадровому конкурсі. Оголошення невдовзі з'явиться на сайті ДП "Ліси України".

Нагадаємо, що раніше Болоховець за результатами внутрішніх службових розслідувань анонсував звільнення посадовців.

Окрім того, у Державному підприємстві "Ліси України" запустили пілотний проєкт зі створення кадрового резерву ДП, де керівні посади будуть обиратися на конкурсній основі.

Як пояснили на підприємстві, якщо людина бачить себе на певній посаді, то вона подає заявку. Їй запропонують пройти перевірку та комплексне тестування, щоб оцінити рівень знань та вмінь.

Таким чином сформується перелік кандидатів на ту чи іншу посаду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: