fbpx
Сьогодні
11:29 05 Жов 2023

Рішення для перемоги: Україна отримала від Rheinmetall нову партію розвідувальних систем SurveilSpire

Системи розвідки SurveilSPIRE працюють на сонячних батареях, а їхня робота максимально автоматизована. Фото: Rheinmetall

Німецький збройовий концерн Rheinmetall уклав контракт на поставку Україні нової партії розвідувальних систем SurveilSpire, які успішно ведуть боротьбу з ворожими дронами.

Про це мова йде у заяві компанії, пише Рубрика.

У чому проблема?

Безпілотні літальні апарати на сучасній війні є надзвичайно важливим для коригування вогню, а також для розвідки та інших бойових завдань.

Насьогодні воювати без БпЛА – це все одно, що грати в шахи, знаючи розташування тільки власних фігур і не маючи уявлення про позиції супротивника.

Тому наші оборонці постійно потребують багато розвідувальних дронів, оскільки вони є їхніми очима. Адже, вдала розвідка БпЛА зберігає життя нашим військовим та допоманає нищити окупантів.

Та, на жаль, їх постійно не вистачає нашим Силам оборони, оскільки безпілотники є розхідним матеріалом. До закупівель БпЛА долучаються не тільки українці, а й країни-партнери.

Яке рішення?

Так, Збройні сили отримають нову партію розвідувальних систем SurveilSpire, які за укладеним контрактом передасть німецький збройовий концерн Rheinmetall.

Замовлення оплатив німецький уряд.

Як це працює?

SurveilSpire — це система захисту, призначена для розвідки та боротьби з ворожими дронами.

Системи розвідки включають:

  • мобільні вишки спостереження з камерою денного та нічного бачення,
  • міні-дрони з автопілотуванням,
  • систему управління.

Транспортні засоби також входять в комплект.

Повідомляють, що SurveilSpire використовується, зокрема, для моніторингу ділянок місцевості з якомога меншою кількістю персоналу. Система також може забезпечити мережу 5G.

У заяві концерну зазначають, що вартість замовлення коливається у двозначному діапазоні мільйонів євро. На сьогодні доставка вже розпочалася.

Що відомо про військову допомогу Україні від Німеччини

Нагадаємо, що у серпні Німеччина вже передала Збройним силам України пакет допомоги, куди увійшли, зокрема, і п'ять систем SurveilSPIRE.

Зауважимо, що це спільна розробка Rheinmetall з естонською компанією DefSecIntel. На озброєнні німецької армії ці новітні системи стоять з 2021 року.

Окрім того, 15 серпня Rheinmetall підтвердив, що протягом цього року передасть Україні розвідувальний безпілотник нового покоління LUNA NG.

Також, 28 вересня уряд Німеччини схвалив створення німецько-українського підприємства, яке займатиметься виробництвом військової техніки.

Раніше концерн пообіцяв передати Києву 300 тисяч снарядів до зенітних установок Gepard.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: