Про це повідомляє Рубрика з посиланням на заступника директора департаменту планування застосування ГУ Нацгвардії полковник Миколу Уршаловича на брифінгу.
"Легендарна бригада спеціального призначення "Азов" відновилася і розпочала виконання бойових завдань в районі Серебрянського лісництва", – сказав він.
Уршалович додав, що воїни "Азову" надійно утримують займані рубежі та завдають противнику нищівних втрат у живій силі та техніці.
Зокрема, 15 серпня артилеристи бригади в районі Серебрянського лісництва знищили мінометний розрахунок та інженерну машину окупантів.
При цьому, як зазначив Уршалович, обидві цілі були вражені прямим влучанням, що вкотре підтверджує високий рівень підготовки особового складу цього підрозділу.
У МВС України уточнили, що "Азов" відновився і розпочав виконання бойових завдань в районі Серебрянського лісництва. Воїни завдають ворогу нищівних втрат у живій силі та техніці. Зокрема:
Довідка про бійців "Азову"
Бригада "Азов" — військове формування Національної гвардії України, який був створений 5 травня 2014 року у м. Бердянську, як і інші батальйони патрульної служби міліції особливого призначення МВС.
Маріуполь торік опинився у блокаді російських військ. Повністю зруйновані будинки щонайменше 84 тисяч містян. Точний підрахунок загиблих здійснити неможливо. За тодішніми оцінками, у Маріуполі загинули до 22 тисяч жителів.
На завод "Азовсталь", який захищали українські бійці, 4 травня 2022 року прорвалися росіяни. Між окупантами та українськими захисниками тривали бої.
Відтак 17 травня у Генштабі ЗСУ повідомили, що вище військове командування віддало наказ командирам підрозділів на "Азовсталі" зберегти життя особового складу — бійці потрапили в полон росіян.
Як повідомляла Рубрика, пізніше Україні вдалося звільнити з російського полону 215 людей.
200 українських військових обміняли на кума путіна Віктора Медведчука, який "вже дав усі можливі свідчення слідству".
5 командирів з "Азовсталі" обміняли на 55 російських військових, які "не мають для нас жодного інтересу". Звільнені командири наразі перебувають у Туреччині під гарантіями захисту та безпеки президента Реджепа Ердогана. Там вони залишаться до кінця війни.
Проте 8 липня із Туреччини в України повернулися командир "Азова" Денис Прокопенко "Редіс", його заступник Святослав Паламар "Калина", в.о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський "Волина", старший офіцер "Азова" Олег Хоменко та командир 12-ї бригади Нацгвардії Денис Шлега.
У середині липня Денис Прокопенко оголосив про повернення на службу.
Уряд змінив умови, за яких підприємства можуть бронювати працівників від мобілізації. А з 1 грудня… Читати більше
У 2025 році видатки на ветеранську політику пропонується встановити на рівні 10,7 млрд гривень. Як… Читати більше
У Чернігівській області помітили російський триколор, який встановлений неподалік кордону на зруйнованому мосту через річку… Читати більше
На фронті російські війська взяли за тактику переодягатися у форму Збройних сил України. Проте українські… Читати більше
Існує безліч причин, через які жінки обирають змішане вигодовування. Коли воно необхідне, як його правильно… Читати більше
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації Збройних сил України бронеавтомобіль підвищеної прохідності "Зубр", який… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.