fbpx
Сьогодні
20:31 03 Сер 2023

У відомій онлайн-грі Fortnite з’явиться музей Голокосту: навіщо це рішення

Фото: Euronews

Американська компанія Epic Games, яка займається розробкою комп'ютерних відеоігор, ухвалила проєкт розробника Люка Бернарда щодо створення першого музею Голокосту у Fortnite.

Про це повідомляє Euronews з посиланням на допис Люка Бернарда у Twitter, пише Рубрика.

У чому проблема?

Розробник заявив, що близько 80% населення Сполучених Штатів ніколи не відвідували музеї. що також спонукало Бернарда спільно з командою втілити проєкт у реальність.

Яке рішення?

Це і стало однією з причин, що спонукало Бернарда спільно з командою втілити проєкт у реальність. Оскільки в онлайн-грі зареєстровані понад 400 мільйонів людей.

Розробник каже, що шукає шляхи, як покращити обізнаність людей про Голокост. Через це, коли Epic Games відкрили свій редактор Fortnite Unreal Editor, його команда зосередилася на впровадженні музею Голокосту в онлайн-гру.

Як це працює?

Ідея створити музею Голокосту у Fortnite виникла після попереднього проєкт Люка Бернарда. Раніше він розробив безплатну гру "Світло у пітьмі". Вона була присвячена досвіду єврейської родини, яку переслідує нацист під час Другої світової війни.

Голокост у відеогрі

Експонат цифрового музею Голокосту у популярній онлайн-грі Fortnite. Фото: Euronews

Зрештою їм вдалося закінчити розробку інтерактивної музейної виставки в грі Fortnite. Цифровий музей надасть змогу гравцям:

  • переглядати експонати,
  • ознайомлюватись з низкою тем щодо Голокосту, зокрема з тими, які, на думку Бернарда, надто часто залишалися поза увагою традиційних виставок.

Так, у музеї присутні історії про Абдула Хоссейн Сардарі — іранського посла, який видав тисячі паспортів євреям під час Голокосту. Інші експонати розповідають про життя ЛГБТК+ євреїв і танковий батальйон "Чорна пантера", який визволяв євреїв.

Голокост у відеогрі

Експонат цифрового музею Голокосту у популярній онлайн-грі Fortnite. Фото: Euronews

"Ми намагаємося показати організаціям і музеям, що замість того, щоб зосереджуватися на одному місті й сподіватися, що туди приїдуть туристи, можна отримати весь штат, усю країну. Ви можете залучити увесь світ", цитує Euronews слова Бернарда.

На початку серпня Epic Games — розробники Fortnite повідомили Бернарда, що його проєкт схвалений. Проте дата випуску Fortnite Holocaust Museum допоки ще невідома.

Що відомо про Голокост

Голокост — це період в історії (1933–1945), протягом якого нацисти вбили мільйони євреїв через їхній етнос. Убивства організувала німецька нацистська партія на чолі з Адольфом Гітлером.

За це період вбили близько шести мільйонів євреїв через їхню ідентичність. Нацисти також вбивали інші групи людей, зокрема ромів та людей з інвалідністю.

Ще вони заарештовували та позбавляли прав геїв та своїх політичних опонентів. Багато з них померли через умови, у яких їх утримували.

В Україні символом Голокосту є урочище Бабин Яр. Там під час Другої світової війни гітлерівські війська розстрілювали мирне населення, переважно євреїв.

29 вересня 1941 року окупаційна адміністрація наказала всьому єврейському населенню прийти в Бабин Яр, де до наступного дня розстріляли 33 тисячі людей. За різними оцінками, загалом у Бабиному Яру вбили від 70 до 200 тисяч людей.

Нагадаємо, що команда італійських та швейцарських науковців створила відеогру про альтернативний світ для школярів. Граючи в неї, діти покращили швидкість і точність читання, а також уважність.

Рубрика:
Суспільство

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: