fbpx
Сьогодні
08:54 02 Сер 2023

Київ атакували "Шахеди" з різних напрямів - ППО збила всі

English version here

Фото: Ілюстративне

Цієї ночі групи ворожих дронів заходили на Київ одночасно з кількох напрямків. Проте сили ППО виявили та знищили всі повітряні цілі – понад десять безпілотників.

Про це Київська МВА повідомляє в Телеграмі.

"Чергова масована атака ворога ударними БпЛА. Попередньо, противник застосував баражуючі боєприпаси типу «Shahed». Групи дронів заходили на Київ одночасно з кількох напрямків. Проте, силами і засобами ППО усі повітряні цілі – понад 10 БпЛА, були своєчасно виявлені та знищені", – написав керівник КМВА Сергій Попко.

За інформацією на цю хвилину – зафіксовано падіння уламків в Соломʼянському, Голосіївському та Святошинському районах Києва. Є пошкодження нежитлових приміщень та дорожнього покриття.

"Без серйозних руйнувань та пожеж. Інформація щодо потерпілих відсутня", – повідомив Попко, зауваживши, що дані оперативного зведення уточнюються.

Як повідомлялося, цієї ночі в кількох районах Києва було зафіксовано падіння уламків безпілотників, якими ворог намагався атакувати столицю.

Рубрика:
Київ Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: