fbpx
Сьогодні
12:11 28 Лип 2023

На шляху створення наукового парку. Житомирська політехніка стала партнером міжнародної організації Business & Innovation Network – BIN@

Житомирська політехніка стала партнером міжнародної організації "Business & Innovation Network – BIN@"

За результатами провадження успішної міжнародної діяльності та ґрунтовних переговорів, Державний університет «Житомирська політехніка» визнано повноправним партнером міжнародної організації Business & Innovation Network, BIN@. Наразі Житомирська політехніка – єдиний університет-партнер від України.

Business & Innovation Network, BIN@ є міжнародною мережею академічних та галузевих партнерів, які займаються підтримкою створення сталого партнерства між організаціями для обміну передовим досвідом та можливостями в галузі інновацій.

Основною метою діяльності організації BIN@ є розвиток стійкої міжнародної мережі партнерів у промисловості, наукових колах, інвесторів, бізнес-інкубаторах, агентствах економічного розвитку з метою підтримки обміну передовим досвідом та знаннями, а також сприяння відкритим інноваціям.

Серед основних партнерів організації BIN@ також є всесвітньовідомі університети, індустріальні та бізнесові компанії, серед яких Університет Шефілда (Великобританія), Університет м. Порто (Португалія), Університет м. Єнчепінг (Швеція), Lionesa Business Hub, Deloitte, Time&Place Consulting, Porthollandia та інші.

Зазначимо, що на початку липня Міністерство освіти і науки України погодило створення Товариства з обмеженою відповідальністю «Науковий парк Державного університету «Житомирська політехніка».

Науковий парк створено з метою розвитку науково-технічної та інноваційної діяльності в Державному університеті «Житомирська політехніка», ефективного та раціонального використання наукового потенціалу, матеріально-технічної бази для створення та комерціалізації результатів науково-технічної діяльності та їх впровадження на вітчизняному та закордонному ринках.

Пріоритетними напрямами діяльності Наукового парку є фундаментальні наукові дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі.

Раніше ми писали, що BGV Group Management планують у Житомирі створити бізнес-інкубатор та перезавантажити профтех навчання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: