Сьогодні
10:10 12 Чер 2023

Україна вперше в історії стала віцечемпіоном світу із сокки

Збірна України із сокки вперше у історії виборола срібну нагороду на чемпіонаті світу. Змагання проходили упродовж 2-11 червня у німецькому місті Ессені.

Про це повідомили на твітер-сторінці Міжнародної федерації із сокки.

До фіналу українці обіграли Єгипет (5:0), Лівію (10:2), Албанію (3:1), Марокко (3:1) та Хорватію (1:0).

У фіналі збірна України грала з командою Казахстану. Основний час закінчився з рахунком 2:2. Українці поступилися у серії післяматчевих буллітів.

Довідка

Сокка – це різновид мініфутболу. У кожній із команд грають по 6 осіб. Регламент матчу – два тайми по 20 хвилин.

На відміну від мініфутболу на змаганнях із сокки відрізняються кількість гравців та інші розміри поля.

Уперше збірна Україна взяла участь у чемпіонату світу із сокки торік. 2022-го наша команда зупинилися у чвертьфіналі, поступившись Німеччині.

Як повідомляла Рубрика, Асоціація футболу призначила на посаду нового постійного тренера національної команди України з футболу – Сергія Реброва.