Всі, хто цікавиться новинками у сфері технологій, хоч щось чули про криптовалюти. Далекоглядні українці мають власні накопичення у крипті. Хоча є кілька тисяч різноманітних варіантів, лише 20-30 популярних криптовалют викликають цікавість. Наприклад, сучасний курс ефіру перевищує 70 тис. гривень, що робить його дуже перспективним активом в інвестиційному портфелі чи криптогаманці.
Ентузіасти, які захопилися у свій час торгівлею криптою чи її майнінгом, зараз дуже заможні люди. За останні кілька років кількість власників цифрових коштів збільшилася в 4 рази. Не менше 100 млн людей володіє такими віртуальними заощадженнями. Криптовалюти застосовуються не лише для збагачення, але і для благодійності.
Для збору пожертвувань використовуються спеціальні благодійні фонди. Вони приймають такі внески від всіх охочих та направляють їх усім, хто потребує такої допомоги. Найвідоміші світові фонди, що збирають такі внески:
Вигода від прийому таких внесків є і для компаній, що займаються благодійністю, і для самих донорів. Основна перевага такої діяльності – абсолютна прозорість. В публічному реєстрі дані доступні для всіх охочих: будь-хто може дізнатися про суму внеску. Дані зберігаються в блокчейні, тому підробити її чи видалити неможливо жодним чином. Так, є абсолютна впевненість, що кошти дійдуть до тих, хто потребує допомоги, а не будуть витрачені на певному етапі.
Зробити благодійний внесок можна з будь-якої країни світу. Децентралізована система працює однаково швидко, немає ніяких обмежень, якщо є бажання відправити кошти в вихідний день чи свято. Вже через кілька хвилин віртуальні пожертвування будуть зачислені на криптовалютні рахунки донорів.
Крім того, на відміну від банків, комісія завжди однакова, незалежно від того, в якій країні живе людина, яка захотіла зайнятися благодійністю. Тобто неважливо, звідки будуть направлені кошти: з України в Європу чи у фонди на інших континентах.
Звісно, деякий прибуток отримують і самі фонди, які приймають благодійні внески у криптовалюті. Зазвичай фонди беруть за свої послуги не більше 1%. Разом з тим при переказі через банк сума комісії може складати понад 5%.
З кожним роком розміри благодійних внесків у крипті б'ють рекорди. Наприклад, кілька років тому через фонд Ripple було направлено 29 млн доларів на розвиток середніх шкіл в США. Ще більша сума була перерахована через Pineapple Fund – понад 55 млн доларів.
Одна з найвідоміших персон, яка часто жертвує в криптовалюті, Віталій Бутерін – розробник ефіру. Щорічно він жертвує сотні мільйонів доларів на різні корисні цілі. Бутерін виділив більше ніж 330 млн доларів на програми з дослідження регенерації тканин.
Боротьба з коронавірусом в Індії також частково ведеться за допомогою пожертвувань в крипті. Розробник ефіру виділив понад 500 ETH та 50 трлн токенів Shibu Inu на це. Жертвують в криптовалюті й інші особистості: це додатково призводить до росту популярності таких осіб.
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Глава… Читати більше
У Святошинському районі Києва внаслідок масованої атаки рф 24 квітня пошкоджені 54 багатоквартирних будинки, 723… Читати більше
У Римі Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Франції Емманюелем Макроном. Про це… Читати більше
У Федеральній службі безпеки росії (ФСБ) заявили про затримання підозрюваного у вбивстві начальника Головного оперативного управління російського… Читати більше
Національний банк України ввів в обіг нову пам'ятну монету "Чорнобиль. Відродження. Лось європейський", присвячену 39-й… Читати більше
Американська корпорація McDonaldʼs подала заявку в Роспатент на реєстрацію свого товарного знака "Макдоналдс" в росії.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.