fbpx
Сьогодні
15:19 14 Лют 2023

Росіяни своїх кидають: український ФК заявив про перемогу над спортсменами рф у бійці, що сталася в Туреччині

Фото: Фейсбук / ФК "Минай"

Свою офіційну позицію щодо сутички з російською командою "Шинник" у турецькому готелі "Royal Seginus" виклав закарпатський футбольний клуб "Минай": бійка підтвердила, що "росіяни своїх кидають".

Про це пише Рубрика, посилаючись на пресслужбу ФК "Минай", російське пропагандистське інформагентство "РІА "Новості".

"Вчора, 13 лютого, у турецькому готелі Royal Sigunas сталася бійка за участю ФК "Минай" та представників країни 404 – ярославського "Шинника". Причиною сутички стала ганебна поведінка футболістів російської команди стосовно працівниці готелю та провокаційні вигуки у бік закарпатців", зазначили у футбольному клубі.

У ФК підкреслили, що інформація російських ЗМІ, начебто українські спортсмени змушували співати гімн України представників "Шинника" та побили їхнього гравця у ліфті, не відповідає дійсності.

"Бійка дійсно відбулась, але вже на поверсі, де зупинились росіяни, й у рівних складах. Кількість постраждалих зі сторони "Шинника" лише підтверджує той факт, що росіяни своїх ще й як "бросают", підкреслюють у офіційній заяві.

Навіть після сутички, коли футболісти "Минаю" розійшлись по номерах, росіяни продовжили бійку вже між собою.

При цьому тих, хто намагався зупинити сутичку, звинуватили у підтримці України. Втрутитись довелось місцевій поліції, щоб заспокоїти росіян.

Також у клубі підкреслили, що до початку зборів вимагали від організаторів, щоб в готелі не було російських команд. Ті ж кажуть, що згодився прийняти росіян сам готель.

Закарпатці звертались до менеджменту "Royal Seginus" з вимогою виселити росіян.

Пізніше стало відомо, що росіяни вирішили з'їхати з готелю начебто за своєю ініціативою.

"Це правда, що ми переїжджаємо в інший готель. Найголовніше, що ініціаторами були ми. Пишуть, що нас виселяють, але це не так. Ініціатором було керівництво нашого клубу", – підтвердив гендиректор "Шинника" Сергій Кулаков.

Як писала Рубрика раніше, стало відомо, що в турецькому готелі "Royal Seginus" між гравцями українського футбольного клубу "Минай" з прем'єр-ліги та російського "Шинника", які приїхали на збори, сталася бійка.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита привітав футболістів "Минаю" з "перемогою" у сутичці.

Рубрика:
Спорт Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: