fbpx
Сьогодні
21:10 27 Січ 2023

Для жінок-підприємиць UWE Hub 2.0. запускає безкоштовну навчальну програму

UWE Hub 2.0. запускає безкоштовну навчальну програму для жінок-підприємиць.

Про це інформує Рубрика.

Ukrainian Women Entrepreneurs Hub оголошує про старт навчальної онлайн – програми для жінок-підприємиць UWE Hub 2.0. , яка реалізується Центром "Розвиток КСВ" в межах програми USAID "Мріємо та діємо".

Тренінгова програма покликана допомогти жінкам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерками у часи невизначеності. Програма проходитиме онлайн у лютому та березні 2023 року.

Український бізнес тримає економіку країни і значну частину в цьому займають жінки-підприємиці, які продовжують чи розпочинають свою справу незважаючи на військовий стан та блекаут.

Восени 2022 році більше сотні українок спробували себе у підприємництві завдяки першій навчальній програмі UWE Hub 1.0.

Сімнадцять фіналісток розпочали власні проєкти у фіналі та троє з них отримали грант на оплату консультаційних та експертних послуг для розвитку власної справи у розмірі 4000 доларів.

Завдяки програмі учасниці

 • збільшили продажі,
 • удосконалили бізнес-модель та фінансовий план,
 • залучили інвесторів та почали створювати колаборації.

Оновлена навчальна онлайн-програма допоможе жінкам підприємицям перетворити власну бізнес-ідею у прорахований покроковий бізнес-план, готовий до запуску, пропрацювати виклики бізнесу пов'язані з масштабуванням, кризовим менеджментом та залученням інвесторів. Також учасниці зможуть прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впроваджувати інновації і позитивний вплив у бізнес-модель та операційну діяльність.

Упродовж 6 тижнів учасниці відвідають 10 практичних онлайн-лекцій та додаткові воркшопи, почнуть працювати над індивідуальними бізнес-планами під керівництвом менторів та менторок зі всього світу, познайомляться з іншими успішними підприємицями та виведуть свій бізнес на новий рівень. На завершення – Pitching Night з зірковими гостями, під час якого буде обрано 3 переможниці, яких буде нагороджено грантом на суму 4 тисячі доларів на оплату консультаційних та експертних послуг для посилення свого бізнесу.

"Мета навчальної програми – допомогти жінкам-підприємцям отримати актуальні та практичні знання щодо запуску та розвитку власної справи, а також навчити впроваджувати в бізнес-модель та операційні процеси елементи сталого розвитку та позитивного імпакту. Щоб не лише реалізовуватися у бізнесі, а також підтримувати економіку країни під час війни", — зазначає Марина Саприкіна, засновниця проєкту UWE Hub, керівниця Центру "Розвиток КСВ" та експертка зі сталого розвитку та КСВ.

На кого орієнтована навчальна програма?

 • Жінки, які мають бізнес-ідею, але стикаються з перешкодами на шляху її реалізації, тому потребують нових знань та підтримки від експертів/ок та спільноти.
 • Жінки, які мають бізнес на стадії запуску, але потребують практичних знань і консультацій для посилення і розвитку своєї власної справи.

Критерії вибору учасниць програми:

 • Громадянки України (адже це наша superpower) віком 18-35 років.
 • Знання англійської мови на достатньому рівні, аби опановувати додаткові матеріали / слухати лекції англійською мовою.
 • Наявність ноутбуку / ПК з веб-камерою або смартфону з камерою, за допомогою яких ви зможете брати активну участь в онлайн-заняттях.
 • Високий рівень мотивації, висвітлений у відео-візитівці у формі реєстрації.
 • Наявність функціонуючого бізнесу на початковій стадії або бізнес-ідеї.
 • Віра в власну справу та бажання творити зміни для себе і на рівні країни.

Відбір учасниць відбуватиметься на основі якісної заявки, мотивації та онлайн інтерв'ю з учасницями для фінального відбору.

"До участі в програмі UWE Hub я і моя dream team особливо не розуміли бізнес-процесів, хоча і переросли в бізнес, де є комерційні пропозиції і проєкти. Маючи досвід роботи з 2010 року, ми вчилися виключно інтуїтивно і вибудовували бізнес-стратегію, місію і візію теж інтуїтивно. UWE Hub допоміг познайомитися з термінологією, більш цілісно розуміти власний бізнес, перейти на новий рівень. А ще, ми почали ставити собі правильні питання.
Я вдячна дівчатам-учасницям за теплоту, а організаторам – за можливість прожити ці півтора місяці разом. Впевнена, що основною мотивацією, чому люди йдуть у такі проєкти, як UWE Hub, є нетворкінг. Ця тема дуже потужно працює на виході, бо навіть якщо ти не виграєш грошову перемогу, ти знайдеш класні знайомства", – ділиться переможниця навчальної програми UWE hub 1.0. Людмила Киселиця.

"UWE Hub мене "зачепив" тим, що тут не було обмежень щодо учасниць і будь-хто, навіть жінка, яка не має гігантського досвіду та особливих успіхів у бізнесі, мала змогу взяти участь у програмі нарівні з усіма і що єдине, що потрібно – бажання розвивати власну справу, на якому б вона не була етапі. Завдяки участі у програмі UWE Hub мені вдалося знайти консультаційну підтримку з боку Еммануеля Льове, бізнес-консультанта, ментора та співзасновника "Emervill", з яким ми продовжуємо співпрацю і зараз", – зазначає учасниця навчальної програми UWE hub 1.0. та власниця бізнес ідеї на стадії запуску Ганна Третьякова.

Довідка

Щоб подати заявку на участь, зареєструйтеся за посиланням до 5 лютого включно – https://www.uwehub.org/program

Також приєднуйтеся до наших соціальних мереж у Instagram LinkedIN Facebook Telegram

UWE_hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) – це спільнота свідомих підприємиць, які зацікавлені у розвитку власної справи, і стейкхолдерів, які готові підтримувати бізнеси жінок. Програма UWE Hub започаткована у серпні 2022 році Центром "Розвиток КСВ" в рамках Програми «Мріємо та діємо».

CSR Ukraine, Центр "Розвиток КСВ" – експертна організація в Україні, що об'єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Програма "Мріємо та діємо" впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом(IRI) та Zinc Network.

Рубрика:
Суспільство

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: