fbpx
Сьогодні
13:29 24 Вер 2022

Висадка річкового десанту: Наєв перевірив готовність українських підрозділів у Північній операційній зоні

У Північній операційній зоні відбулася перевірка злагодженої роботи дивізіону річкових катерів, створеного для забезпечення підтримки військ у прирічкових районах

Як передає Рубрика, про це Командувач Об'єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів у Фейсбуці.

Наєв наголосив, що підрозділи річкових катерів, підпорядковані силам і засобам, які виконують завдання у Північній операційній зоні, призначені для контролю водних ресурсів.

Зі слів командувача, також ці підрозділи призначені для здійснення маневрів силами й військами на загрозливих напрямках у ході виконання бойових завдань.

"Командири знають, як готувати та тренувати підлеглий особовий склад і здійснюють це на постійній основі. Це потрібно для того, щоб у разі необхідності військові діяли впевнено, злагоджено та бездоганно", – підкреслив він.

Цього разу відбулося тренування висадки десанту з метою оволодіння важливими районами узбережжя для сприяння військам, що наступають з іншого напрямку.

За легендою тренування, спершу на берег висаджуються передові загони, які захоплюють визначені рубежі.

Слідом за ними у швидкому темпі висаджується основний десант, висадка якого забезпечується силами оперативного прикриття. Вони знешкоджують умовну протидесантну оборону противника та здійснюють рішучий наступ на березі.

Як зазначив Наєв, одним із основних елементів бойової готовності підрозділів є правильне виконання маневру військами та силами, що обумовлено необхідністю в загрозливі моменти здійснювати посилення військ на тих чи інших напрямках.

Командувач наголосив, що командири повинні вміло приймати оперативні рішення, які будуть відповідати актуальній обстановці. А особовий склад має володіти відмінними навичками, щоб у швидкому темпі виходити в задані райони та здійснювати нарощення.

"Сьогоднішнє тренування показало, що особовий склад здатний виконувати покладені на нього завдання. Але показало й те, над чим будемо працювати в майбутньому", – підсумував генерал-лейтенант.

Він підкреслив, що процес тренування та підготовка військ відбувається постійно, щоб забезпечити повну готовність і впевненість у виконанні завдань у разі загрози з боку противника.

Як повідомляла Рубрика, Збройні сили України з 24 лютого по 23 вересня ліквідували вже близько 56 тисяч 300 російських вояк.

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: