fbpx
Сьогодні
13:09 20 Вер 2022

Компанія PepsiCo нарешті припинила виробництво газованих напоїв у рф

Фото: GETTY IMAGES

Компанія PepsiCo Inc припинила виробництво Pepsi, 7UP і Mountain Dew у росії майже через шість місяців після заяви про вихід з ринку рф

Про це повідомляє Reuters.

Нагадаємо, що пів року назад американська компанія заявила, що призупинить продажі та виробництво після вторгнення РФ в Україну.

У Reuters зазначають, що компанія оголосила про це рішення після того, як агентство Reuters відвідало десятки супермаркетів, роздрібних торговців і спортзалів у Москві та за її межами.

Представники видання знайшли банки та пляшки Pepsi з надрукованими датами виробництва липня та серпня на заводах у росії.

У заяві для агентства американська компанія заявила, що припинила виробництво концентратів для PepsiCola, Mirinda, 7Up і Mountain Dew в росії.

"Згодом усі концентрати в росії були вичерпані, і виробництво припинилося", зазначив представник компанії 8 вересня.

Прессекретар додав, що це "відповідає заяві, яку компанія зробила в березні 2022 року".

Проте він відмовився коментувати, коли його попросили надати оновлену інформацію про продажі та про те, чи були вони припинені.

Огляду Reuters свідчить, що продовження виробництва означає, що газовані напої все ще широко доступні в Москві, а також у Владивостоці на Далекому Сході та в Красноярську в Сибіру.

Видання вказує, що Захід не санкціонував їжу та напої в рамках масштабних заходів, спрямованих на покарання росії за її дії в Україні. Але постійна доступність підкреслює складність виходу з однієї з найбільших країн світу.

У 2021 році росія була третім за величиною ринком для нью-йоркської Pepsi після США та Мексики.

Нагадаємо, що виробники Oreo Mondelez, Nestle та PepsiCo зіштовхнулися зі звільненням співробітників в Україні та опором з боку працівників у Східній Європі, обурених рішеннями компаній зберегти частину бізнесу в рф.

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: