fbpx
Сьогодні
22:43 18 Сер 2022

Президент підписав закон про заборону підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду для населення

Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський підписав закон від 29 липня 2022 р. №2479-IX "Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення", який забороняє збільшувати тарифи на тепло та гарячу воду для населення.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Відповідно до закону протягом дії воєнного стану та шести місяців після його закінчення в Україні запроваджується мораторій на підвищення тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання), послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів. Таким чином, тарифи на тепло та гарячу воду для населення не зміняться.

Крім цього, документом передбачені гарантії для суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, зокрема, передбачено компенсацію різниці в тарифах.

Як повідомлялося, міністерство енергетики посилює контроль держави за підготовкою об'єктів паливно-енергетичного комплексу до проходження осінньо-зимового періоду 2022/2023 року.

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Рубрика:
Економіка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: