У Вінниці переселенці облаштували сухий басейн в укритті
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/08/U-Vinnytsi-pereselentsi-oblashtuvaly-suhyj-basejn-v-ukrytti-840x441.jpg)
Фото: suspilne.media
Сухий басейн для дорослих у Вінниці відкрили подружжя Єлизавета та Сергій Бойко із Києва. Його наповнили 30 тисячами кульок. Облаштували у підвальному приміщенні, щоб було можна відпочивати і під час тривог.
Про це переселенці розповіли Суспільному.
До 24 лютого сім'я мешкала у Києві біля цивільного аеропорту. Для евакуації обрали Вінницю, бо тут живуть батьки Сергія.
![У Вінниці переселенці облаштували сухий басейн в укритті](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/08/U-Vinnytsi-pereselentsi-oblashtuvaly-suhyj-basejn-v-ukrytti2.jpg)
Фото: suspilne.media
"О п'ятій ранку ми виїхали. Ще не було заторів на заправках, не було черг на дорозі. Ми виїхали одні з перших. У ту ніч відчували підвищену тривожність, читали новини. Зрозуміли, що війна, коли побачили зарево. Не можу сказати, де саме. Але це було по Одеській трасі. Нас це дуже налякало", — згадує Єлизавета Бойко.
![У Вінниці переселенці облаштували сухий басейн в укритті](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/08/U-Vinnytsi-pereselentsi-oblashtuvaly-suhyj-basejn-v-ukrytti4.jpg)
Фото: suspilne.media
Під час тривог родина багато часу проводила у підвалі. Це надихнуло облаштувати укриття у вигляді сухого басейну для дорослих. Поміж собою так його і називають — релакс-сховищем.
"Спочатку була думка облаштувати сухий басейн у якомусь бомбосховищі. Потім ми шукали приміщення. Знайшли цей простір. Тут самі себе відчуваємо комфортно", — каже Єлизавета Бойко.
![У Вінниці переселенці облаштували сухий басейн в укритті](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/08/U-Vinnytsi-pereselentsi-oblashtuvaly-suhyj-basejn-v-ukrytti3.jpg)
Фото: suspilne.media
Звернулися по допомогу до дизайнера, який допоміг все зробити функціональним.
"Шукали українських виробників. Через війну є деякі затримки з постачанням, з матеріалами. Хотіли все зробити якісно. Ось, наприклад, тут 30 тисяч кульок. Ми їх везли з-під Тернополя", — розповідає Єлизавета Бойко.
![У Вінниці переселенці облаштували сухий басейн в укритті5](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/08/U-Vinnytsi-pereselentsi-oblashtuvaly-suhyj-basejn-v-ukrytti5.jpg)
Фото: suspilne.media
Приміщення поділене на зони. Є спеціальне місце для взуття і шафи для речей.
"Є чіл-зона, де можна полежати. Випити кави. Навіть поїсти можна. І є зона самого басейну", — каже Сергій Бойко.
"Є дві глибини. Перша для входу, так щоб ніжки помочити. Там 50 сантиметрів. Далі ти провалюєшся у 100 сантиметрів. Це вже така глибина хороша", — додає Єлизавета.