fbpx
Сьогодні
18:59 04 Сер 2022

Галущенко заявив, що через санкції росіяни просто спалюють свій газ

Поки росія скорочує поставки блакитного палива в європейські країни, штучно збільшує ціни газ до історичних максимумів, її власні сховища переповнюються.

Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко у Фейсбуці.

«Ще місяць тому в одному інтерв'ю я прогнозував, що рф тільки програє від скорочення поставок в Європу і буде вимушена буквально спалювати свій газ у повітря. І ось фінські видання повідомляють, що вже тижнями полум'я вирує за російським кордоном, і його масштаби такі, що вогонь видно навіть із Фінляндії», – відзначив він.

За словами Галущенка, технологічний процес газовидобутку досить складний, не можна просто перекрити вентиль на свердловині. До того ж видобутий газ потрібно десь зберігати або транспортувати.

"Західні санкції продовжують сковувати росіян. І замість того, щоб заробляти мільярди євро на поставках, росіяни змушені просто спалювати видобутий газ у повітря. Шантажисти вже відчувають збитки, і часовий проміжок, коли вони ще можуть диктувати свої умови, стрімко скорочується. Саме тому Захід мусить втримувати санкційний режим і ще більше його посилювати. Країна-терорист розуміє тільки ту мову, якою розмовляє сама – мову тиску та ультиматумів", – зауважив Галущенко.

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Рубрика:
Економіка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: