fbpx
Сьогодні
09:40 09 Гру 2021

Через скарги студентів у КНУ почнуть стежити, якою мовою проводяться заняття

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запроваджує мовний моніторинг освітнього процесу у відповідь на скарги студентів.

Наразі підтвердився лише один випадок, коли викладач проводив заняття недержавною мовою, повідомив Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь з посиланням на лист вишу.

Рішення про моніторинг університет ухвалив після перевірки скарг від студентів щодо порушення мовного законодавства окремими викладачами.

У закладі повідомили, що в навчально-науковому інституті міжнародних відносин, який є підрозділом КНУ, викладач дійсно проводив заняття недержавною мовою.

"За результатами перевірки його притягнуто до дисциплінарної відповідальності", – зазначили в закладі.

Щодо іншого випадку, про який йшлося в скарзі, що стався в навчально-науковому інституті журналістики, російськомовний відеоконтент використовувався, щоб продемонструвати студентам "відмінності вітчизняних комунікаційних технологій від зарубіжних".

"Адміністрація університету запевнила, що в разі виявлення порушень Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" науково-педагогічні та наукові працівники будуть притягатися до відповідальності у встановленому законом порядку", – йдеться в повідомленні Уповноваженого.

Рубрика:
Суспільство

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: