Перші 20 тонн батарейок, зібраних в АТБ, відправилися на переробку на завод в Румунії
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2021/11/batarejky-atb-840x441.jpg)
Фото: facebook.com/batareiky/
Найбільший національний ритейлер «АТБ», мережа якого нараховує понад 1250 магазинів у всіх куточках України, став найбільшою платформою для збирання та подальшої безпечної переробки використаних батарейок, завдяки спільному екопроєкту з лідером у цій категорії – компанією Duracell.
Про це пишуть "Батарейки, здавайтеся".
![батарейки атб1](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2021/11/batarejky-atb1.jpg)
Фото: facebook.com/batareiky/
"Мережа АТБ вирішила довести на справах, що вона налаштована рішуче щодо переробки всіх зібраних батарейок, тож завдяки фінансуванню від Duracell перші 60 тонн батарейок вирушать переробку на завод GreenWEEE уже у 2021 році в рамках нашої з Екологічні Інвестиції тристоронньої угоди з заводом! Переговори тривали з літа 2021. Ми виступаємо наглядовим партнером в договорі з заводом, тож щойно отримаємо звіт — опублікуємо його в розділі звітів на нашому сайті", – йдеться у повідомленні.
![батарейки](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2021/11/batarejky-atb2.jpg)
Фото: facebook.com/batareiky/
АТБ та Duracell обіцяють прогрес по відкритості в наступному році.
"Всі батарейки, які збираються в АТБ, мають 100% перероблятись — це позиція нашої мережі. Це наша відповідальність не тільки перед нами самими, а перед нашими дітьми", — прокоментував позицію мережі Валерій Бондар, маркетинг директор АТБ.
![батарейки](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2021/11/batarejky.jpg)
Фото: facebook.com/batareiky/
Перевірити, скільки батарейок АТБ та Duracell будуть відправляти батарейки на переробку, ми зможемо по сайту Державної митної служби, де кожна відправлена фура відходів на експорт прозоро фіксується.