У “Слузі народу” розглядають можливість забрати в Разумкова депутатський мандат

Рішення про позбавлення ексспікера Верховної Ради Дмитра Разумкова депутатського мандата можуть ухвалити на з'їзді партії "Слуга народу".

Про це у програмі "Украина на самом деле" телеканалу "Дом" повідомила народна депутатка, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Це рішення справді не ухвалює парламентська фракція, тому що у нас навіть у фракції є люди, наприклад, які не входять до партії. З'їзд партії — це вищий орган, і в його компетенції ухвалювати такі рішення", — пояснила вона.

Кравчук зазначила, що партія до жодного депутата всіх рівнів ще не застосовувала процедури позбавлення мандата.

"Тому це може бути прецедент", — наголосила вона.

Нардепка повідомила, що з'їзд партії "Слуга народу" запланований на кінець листопада.

"Але я не знаю, чи є це питання на порядку денному з'їзду. Ми, напевно, ще спостерігатимемо, як розвиваються події", — додала вона.

Кравчук пояснила, чому спочатку порушували питання про зняття Разумкова з посади спікера Верховної Ради, а тепер і про позбавлення мандата народного депутата.

"Ми йшли в політику від Володимира Зеленського, від президента. І коли хтось починає свій автономний політичний шлях, то взагалі це нормально. У нас рабства немає, ніхто нікого не закував у кайдани. Але було б правильно, знаєте, як кажуть, входити в історію власним коштом", — зазначила парламентарій.

Свіжі дописи

  • Новини

“Не йдеться про заморожений конфлікт”: Сибіга пояснив, чому припинення вогню погодили лише на 30 днів

Припинення вогню на 30 днів, на яке погодилася Україна в разі взаємного виконання його з боку російської… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Окупанти атакували безпілотниками Дніпро, Київ, Харків та Суми: є руйнування й виникли пожежі 

Ще ввечері, 11 березня, російські загарбники завдали удару по Дніпру безпілотниками, внаслідок чого виникли руйнування… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

В Офісі Президента розповіли, коли почнуть обговорення деталей про припинення вогню

Уже наступного тижня розпочнеться обговорення деталей щодо негайного запровадження 30-денного режиму припинення вогню, на яке Україна… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Віцепрезидент США Венс відреагував на критику свого кузена, який воював у ЗСУ

Віцепрезидент США Джей Ді Венс прокоментував заяви свого двоюрідного брата Нейта Венса, який воював проти РФ… Читати більше

Tuesday March 11th, 2025
  • Новини

Львівські музеї зібрали понад 185 тисяч гривень на відбудову знищеного росіянами музею Романа Шухевича

У трьох львівських музеях відбулися дні відкритих дверей, тобто заклади не отримували прибутку за вхідні… Читати більше

Tuesday March 11th, 2025
  • Новини

Президент Франції закликав військових лідерів 30 країн почати розробляти план гарантій безпеки для України

У вівторок, 11 березня, президент Францій Еммануель Макрон під час зустрічі "коаліції охочих" у Парижі закликав військових… Читати більше

Tuesday March 11th, 2025