fbpx
Сьогодні
18:14 09 Вер 2021

У список побічних ефектів від вакцини AstraZeneca внесли синдром Гієна-Барре

Європейське агентство лікарських засобів (EMA) додало синдром Гієна-Барре в список рідкісних побічних ефектів вакцини проти коронавірусу, яку розробила компанія AstraZeneca.

Про це повідомляє Reuters.

Йдеться про вакцину від коронавірусу Vaxzevria, яку розробила компанія AstraZeneca, і її використовують для імунізації в країнах Європи.

Ця вакцина належать до векторних вакцин і містить аденовірус, що несе інформацію про антигени коронавірусу.

Після того як її почали застосовувати, з'явилася інформація про тромбози, які викликало введення цього препарату. У зв'язку з цим, Європейське агентство лікарських засобів визнало тромбоз дуже рідкісним побічним явищем вакцини Vaxzevria.

Вчора, 8-го вересня EMA знову оновили список побічних ефектів препарату від компанії AstraZeneca. Там в колонці "дуже рідкісних побічних ефектів" з'явився синдром Гієна-Барре.

Це синдром, при якому уражаються периферичні нерви, і він може виникнути в середньому у 1 з 10 000 щеплених. Синдром може вражати людей в будь-якому віці, однак найчастіше зустрічається у дорослих. Важкі випадки синдрому спостерігаються рідко, але вони можуть приводити практично до повного паралічу.

До 31 липня 2021 року у світі зареєстрували 833 випадки синдрому Гієна-Барре, при цьому ввели вже 592 мільйони доз препарату.

Рубрика:
Здоров'я

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: