Денісова підтримала сьогоднішній ЛГБТ-парад в Одесі

Уповноважена з прав людини Людмила Денісова закликала громадян бути толерантними один до одного та утримуватися від проявів дискримінації під час проведення Маршу рівності в Одесі.

Її звернення опублікувала пресслужба Офісу Омбудсмена.

Як відомо, сьогодні в Одесі відбудеться Марш рівності – акція на підтримку дотримання прав людини незалежно від сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності чи будь-яких інших ознак.

"Конституція України проголосила усіх людей рівними у своїх правах від народження, незалежно від будь-яких ознак, включаючи сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність", – зауважила Денісова.

Уповноважена закликала громадян бути толерантними один до одного та утримуватися від проявів дискримінації.

Людмила Денісова звернулася до міської влади та правоохоронних органів Одеси забезпечити контроль за додержанням громадського порядку під час проведення заходу та гарантувати безпеку його учасникам.

"Шануймо право кожної людини бути собою!", – наголосила омбудсмен.

Свіжі дописи

  • Новини

“Капітуляція не варіант”: Німеччина продовжить підтримувати Україну, незалежно від допомоги Америки

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що Україна не повинна погоджуватися на нещодавню пропозицію президента… Читати більше

Monday April 28th, 2025
  • Новини

В Україні запрацює проєкт зі створення інвестпортфеля аграрних підприємств: у чому рішення

Міністерство аграрної політики та продовольства запускає збір інвестиційних проєктів діючих українських аграрних підприємств, які мають… Читати більше

Monday April 28th, 2025
  • Новини

Прикордонники за допомогою дронів відбили полонених побратимів та провели на позиції ЗСУ

Оператори дронів Сил оборони виявили російських вояк, які взяли в полон трьох українських захисників. За… Читати більше

Monday April 28th, 2025
  • Новини

Янукович отримав другий вирок: переправлення осіб через державний кордон та підбурювання до дезертирства

Винесено вирок четвертому президенту України та колишньому заступнику начальника Управління державної охорони. Їх визнали винними… Читати більше

Monday April 28th, 2025
  • Новини

SheLeads: Learn. Launch. Lead – новий освітній проєкт для дівчат у STEM

uBoost спільно з STEM is FEM запускають освітню програму SheLeads: Learn. Launch. Lead для дівчат… Читати більше

Monday April 28th, 2025
  • Новини

ГУР опублікувало дані про 243 підприємства корпорації “Ростех”

Головне управління розвідки Міністерства оборони України розкрило дані про 243 підприємства росії, що входять до… Читати більше

Monday April 28th, 2025