fbpx
Сьогодні
16:08 18 Лип 2021

На Львівщині запрацював реабілітаційний комплексний центр для осіб з інвалідністю

Фото: loda.gov.ua

У Великому Любіні запрацювала нова філія Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина». Комплекс будували 12 років, залучивши 95 млн грн з державного бюджету.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

На Львівщині реабілітаційний комплексний центр для осіб з інвалідністю

Фото: loda.gov.ua

«Лише на Львівщині налічують близько 200 тисяч осіб з інвалідністю, з яких близько 12 тисяч дітей. І більшість цих людей потребують якісної й комплексної реабілітації. Функціонування таких центрів реабілітації та розширення їх мережі через запровадження нових видів реабілітаційних послуг сприяють інтеграції дітей та осіб з інвалідністю у суспільство та дають їм можливості реалізувати свої здібності. Одним з таких центрів є «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина».

На Львівщині реабілітаційний комплексний центр для осіб з інвалідністю4

Фото: loda.gov.ua

Ми відкриваємо 1-ий пусковий комплекс 1-ої черги центру. Важко повірити, але будівництво цього реабілітаційного комплексу розпочалося ще далекого 2009 року», – сказав очільник Львівщини Максим Козицький.

Для чого потрібний центр?

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» – це державна бюджетна реабілітаційна установа. Її призначення:

  • комплекс реабілітаційних заходів, які мають створити умови для всебічного розвитку осіб та дітей з інвалідністю;
  • засвоєння ними знань та умінь, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності.
  • формування та розвиток фізичних, розумових, соціальних, професійних та інших здібностей, щоб максимально реалізувати особистий потенціал.
На Львівщині реабілітаційний комплексний центр для осіб з інвалідністю

Фото: loda.gov.ua

Щорічно Центр надає комплексні реабілітаційні послуги для близько 1200 осіб. Одночасно тут можуть перебувати 150 пацієнтів.

Серед основних завдань Центру: проводити заходи з комплексної реабілітації учасників ООС, а також заходи з ранньої, соціальної, психологічної, фізичної, медичної, психолого-педагогічної, професійної, трудової реабілітації (у тому числі на виконання відповідних бюджетних програм) відповідно до індивідуальних потреб отримувачів допомоги.

На Львівщині реабілітаційний комплексний центр для осіб з інвалідністю

Фото: loda.gov.ua

З державного бюджету для будівництва об'єкту виділили 95 млн грн.

Центр на практиці впроваджує досвід австрійських реабілітаційних установ, на базі яких діють інтегровані підприємства для осіб з інвалідністю (утворені як філії центру).

За словами директора центру Григорія Дунаса, тут навчають реабілітантів за 30-ма професіями. Як наслідок, забезпечують можливість працевлаштування осіб з інвалідністю після проходження комплексної реабілітації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: