fbpx
Сьогодні
12:49 08 Вер 2020

Кулеба наголосив, що адміністративна реформа в Україні не може бути предметом міжнародних дискусій

Фото Reuters

Адміністративна реформа в Україні не може бути предметом дискусій на міжнародному рівні попри можливе невдоволення тих чи інших нацменшин, оскільки це питання є внутрішньою справою нашої держави.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на спільній пресконференції з румунським колегою Богданом Ауреску в Бухаресті.

«Що стосується адміністративно-територіальної реформи, то це виключно питання внутрішньої політики. Жодна країна світу не буде нас повчати, як нам влаштовувати адміністративно-територіальний устрій своєї країни. Ця реформа відбувається у тісній взаємодії з ЄС з дотриманням європейських стандартів і з повагою до прав осіб, які належать до національних меншин», – сказав Кулеба.

Він додав, що Україна мала плідні дискусії з цього приводу з Угорщиною, Болгарією, Румунією, в ході яких були знайшли збалансовані рішення, які зберігають повні можливості для національних громад розвиватися у новій адміністративній системі України.

У цьому контексті глава МЗС наголосив, що всі представники румунської громади є громадянами України.

«Ми повністю поважаємо їхню румунську ідентичність, так само як у Румунії поважають ідентичність українців», – акцентував дипломат.

Водночас він зауважив, що румуни, які живуть в Україні, можуть з якихось причин бути невдоволеними адміністративною реформою в їхньому місті так само як нею невдоволені українці.

«Це нормально, тому що це адміністративна реформа. Але це суто наша внутрішня справа, тут нема чого обговорювати. Немає міжнародних зобов'язань щодо адміністративного устрою тієї чи іншої країни.

Але є зобов'язання щодо поваги прав на освіту національної меншини, і щодо них ми, безумовно, ведемо діалог не лише з меншинами, але, наприклад, з урядом Румунії, тому що розуміємо що у них, як то кажуть, болить серце за румунів, які живуть в Україні, так само як у нас болить серце за українців, які живуть у Румунії», – резюмував Кулеба.

13 грудня 2019 року Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №2598 "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)".

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

6 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

ЗЕ-слуги демонів а не народу! ЗЕлупині трикратно крадущі наші пенсії ганебні продажні шлюхи проплачені нашими трикратно обкраденними пенсіями бандитом-клоуном зеленським з наших пенсій, які вам паразитам на користь не будуть,а підуть на каліцтво й похоронні вінки, бо батьківські пенсійні сльози користі вам паразитам-зелупівцям не принесуть!!

2
Гість

Це злочинний акт Зеленської жидо-банди трикратно крадущої пенсії в пенсіонерів з зачинщиком пограбування пенсій хряком парашенком". Народ України відреагував на клоуна Зеленського який дав команду трикратно красти наші пенсії! Зеленську крадущу пенсії жидівську банду клоунів з хряком порошенком пора винищувати вогнем!!

3
Гість

бандити зе-підори яничари украли й крадуть далі кожного місяця наші трудові заслуженні пенсії! ЗЕ-слуги демонів а не народу! ЗЕлупині трикратно крадущі наші пенсії ганебні продажні зе-шлюхи-найманці проплачені нашими трикратно обкраденними пенсіями бандитом-клоуном зеленським з наших пенсій, які вам паразитам на користь не будуть,а підуть на каліцтво й похоронні вінки, бо батьківські пенсійні сльози

4
Гість

ЗЕ-слуги демонів а не народу! ЗЕлупині трикратно крадущі наші пенсії ганебні продажні шлюхи проплачені нашими трикратно обкраденними пенсіями бандитом-клоуном зеленським з наших пенсій, які вам паразитам на користь не будуть,а підуть на каліцтво й похоронні вінки, бо батьківські пенсійні сльози користі вам паразитам-зелупівцям не принесуть!

5
Гість

бандити зе-підори яничари украли й крадуть далі кожного місяця наші трудові заслуженні пенсії! ЗЕ-слуги демонів а не народу! ЗЕлупині трикратно крадущі наші пенсії ганебні продажні зе-шлюхи-найманці проплачені нашими трикратно обкраденними пенсіями бандитом-клоуном зеленським з наших пенсій, які вам паразитам на користь не будуть,а підуть на каліцтво й похоронні вінки, бо батьківські пенсійні сльози вам безкарно непройдуть!!

6
Гість

Це злочинний акт Зеленської жидо-банди трикратно крадущої пенсії в пенсіонерів з зачинщиком пограбування пенсій хряком парашенком". Народ України відреагував на клоуна Зеленського який дав команду трикратно красти наші пенсії! Зеленську крадущу пенсії жидівську банду клоунів з хряком порошенком пора винищувати вогнем!!!

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: