fbpx
Сьогодні
19:46 30 Лип 2020

Козак написав лист про вихід Росії із переговорів щодо Донбасу на рівні радників, Єрмак відреагував

Фото ОПУ

Нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація про те, що заступник глави АП Росії Дмитро Козак написав лист про вихід Росії із переговорів щодо Донбасу на рівні радників. Глава Офісу президента Андрій Єрмак відреагував на таку заяву.

НВ публікує повну офіційну відповідь Єрмака ЗМІ:

Очевидно, що ні в кого вже немає жодного сумніву в тому, що переговорний процес щодо питання Донбасу непростий. Він складний, в'язкий, але сьогодні його якісно переформатовано. Ми зайняли проактивну та більш жорстку позицію.

Треба чітко розуміти мотивацію всіх сторін. Розуміти потенційні ризики будь-якої ініціативи та те, що обставини постійно змінюються.

Також треба розуміти, що переговорний процес має свої особливості. Особливо непростий він сьогодні, коли Україна зайняла проактивну позицію.

І лист пана Козака, на мій погляд, — це швидше про тонку дипломатичну гру, коли одна зі сторін перемовин хоче посилити свої позиції та перехопити ініціативу.

Втім, зрозуміло, що говорити про припинення переговорів немає жодного сенсу. Робота, як і раніше, триває.

Сьогодні ми маємо четвертий день тиші на Донбасі, і це — прямий результат роботи саме ТКГ в Мінську та Нормандського формату. Це якраз свідчить про неабияку ефективність переговорів, незважаючи на всі складнощі, які виникають у процесі.

Ми перебуваємо в діалозі і прагнемо результату. Градус переговорів може підвищуватися або знижуватися, це нормально, це дипломатія. І це — переговорна психологія.

Треба це розуміти та спокійно ставитися до подібних листів і їхніх інтерпретацій.

Раніше деякі ЗМІ повідомляли, що куратор по Донбасу в РФ Дмитро Козак написав листа раднику канцлера Німеччини Ангели Меркель з копіями для представників Франції та України.

Зокрема, Андрію Єрмаку.

У листі російський політик назвав переговори по Донбасу на рівні радників "безглуздими" і запропонував відмовитися від цього формату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

12 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

Таким кремлівським козачкам і дійсно, там немає чого робити, як і цим прихльобувачам рівня єрмака, хай всю відповідальність за прийняття рішення несуть керівники країн, як гаранти і головнокомандуючі, а не ховаються за фразами "нас там нет", та "ми не є стороною конфлікту".

2
геннадій

відморожений порохобобік, хіба тобі невідомо, що скільки б ти не писав "халва" у роті солодше не стане і що не вказувати своє ім`я-прізвище може тільки козломордо-кацапський бздун чи сцикун?

3
Гість

Всё верно там сказано, нечего всяким кремлёвским козачкам, как и зеленым подпевалам там гонять шестерками пустую пургу вместо своего прямого руководства, прикрывая их безответственность. А ты, дебил кремле-зелёный, тебе известно, что именно так называемые тобой "порохобобики" и навязали нам этот дохлый с первых дней минск, и ни как бы не отражали здесь такую точку зрения на этих шестерок, потому сперва разберись, кто из ху, а потом уже свои высеры метай в одну дудку с теми же кремлеботами, что лишний раз доказывает сходство взглядов зеленых с кремлёвыми ордынцами.

4
Гість

Таким хворим на всю голову кремлівським єбанатам, як ти, навіть западло щось і відповідати, бо мозку в тебе вочевидь не було ніколи, окрім жовчі на все, що не здатен сам осягнути, саме як типовий бздун та пердло, що зомбонувся так вже тільки зеленим та рашистським лайном з телеящика, а таким навіть нижче власного рівня щось і доводити, бо це все рівно, як сходити в унітаз.

5
геннадій

відморожений порохобобік, хіба тобі невідомо, що скільки б ти не писав "халва" у роті солодше не стане і що не вказувати своє ім`я-прізвище може тільки козломордо-кацапський бздун чи сцикун? Іди вже нах..й або у сраку пороха

6
геннадій

Ну. тоді йди нах...й!

7
Гість

Оце на все що такі "гамнадії" і здатні, то нема чого тут таким було і напрягатися зі своїми висерами, бо щоб писати коменти, треба мати ще і розум, а серед таких "гамнадіїв", тільки лайно зелене замість мізків, як у типового кремлебота, що тільки ще раз доводить спорідненість зелених довбнів з обдовбаними москалопітеками.

8
Гість

Так ведь таким, что зеленым мухам, что кремлёвским козачкам, всё, что идёт вразрез их собственному маразму, всё сразу вдруг становится "порохоботством", как естественная реакция этих гоблинов, которым даже имя под их флудом ничего иного за них и не говорит, как сегодня они могут его гнать "геннадием", а завтра уже "марусей", или "федей", не проверит ведь никто подлинность самого имени, зато зеленая желчь кремлебота видна сразу под каким бы именем такие серуны и не прятались.

9
геннадій

Ну. це ти по собі знаєш, порохобобік.

10
Гість

Та воно так і є, бо ці що зелені, що кремлівські пісюнки, що під одним іменем, що під іншим, в підсумку, самі ненавидять нашу країну, бо так реагують на все, що є дійсною реальністю, а не телезомбуванням для таких лохів.

11
Гість

" ми маємо четвертий день тиші на Донбасі,", як і "безвіз" Китаєм -- в односторонньому порядку. По нас стріляють - ми не відповідаємо. Для китайців безвіз, а для нас -візи

12
Гість

Єрмак не отримає зарплату з Москви - не викоанв місію з виводу Росії з статусу учасника на Донбасі? Чи навпаки. Росія виходить, а сепари заходять?

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: