fbpx
Сьогодні
20:31 09 Лип 2020

Корнієнко прокоментував кадрові зміни у партійному осередку "Слуги народу"

Прямолінійне інтерв'ю Олександра Дануци не стало причиною його заміни на нового голову партійного осередку Микиту Потураєв.

Про це стверджує в коментарі LB.ua глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

"Я підтверджую, що попереджав Олександра Дануцу про те, що таке рішення (про усунення з поста голови Кіровоградської обласної організації, – ред.) готується. Надсилав йому повідомлення. Але версія Дануци некоректна. Вона має право на існування. Але у нас відбувається двосторонній процес у партії при призначенні керівників обласних організацій. І він проходить у два етапи. Для початку є кандидатура, яку затверджує вища рада партії. А потім проводиться конференція на обласному рівні… Потім вища рада партії затверджує рішення зборів обласного осередку. Відповідно, вища рада партії ухвалила рішення рекомендувати змінити голову цієї обласної організації на Микиту Потураєва, який був спочатку політичним куратором у цій області. І він готовий повноцінно брати на себе відповідальність за те, що відбувається там", – заявив він.

Корнієнко підкреслив, що "що стосується причин заміни Дануци на Потураєва, то вона є внутрішньою. І ми не хочемо коментувати і комунікувати".

"Оскільки вона (причина, – ред.), на нашу думку, це наше внутрішнє. Але інтерв'ю LB.ua не є причиною заміни. Можливо, я справді про рішення повідомив Олександру (Дануці, – ред.) формально і хронологічно після виходу інтерв'ю. Але рішення ухвалювалося трохи раніше. І всі юридичні процедури (із заміни керівника обласної організації, – ред.) дотримані відповідно до законодавства про політичні партії, про об'єднання громадян і так далі. І відповідає нашому статуту партії. А конференцію (Кіровоградської обласної організації, – ред.) було проведено. За нашою інформацією, вона була. Юридично все дотримано, звичайно", – додав він.

У свою чергу новий голова Кіровоградської обласної організації, народний депутат фракції "Слуга народу" Микита Потураєв у розмові з LB.ua зазначив, що "насправді не було виключення Олександра (Дануци, – ред.). Оскільки сам процес призначення не було закінчено. Інформація про те, що він очолить партійну організацію, була дещо передчасною. У нас в області непроста політична ситуація. У нас дуже хороші стартові позиції. Але це не означає, що нас не чекає жорстка політична боротьба. Відповідно, виключно з цих міркувань було ухвалене рішення, щоб я там був не просто як куратор виборів, а й очолив партійну організацію… Тому це не заміна, а посилення позицій", – розповів він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

Підкилимно назначили чужого "варяга" зі сторони в область, де партійний осередок "зелених" очолював саме мешканець цього обласного центру, про що навіть обласна організація не знала, а тепер заднім числом виправдовують своє підкилимнє рішення їх там політичної трійки "в верхах", оце і все їх фейкове народовладдя для лохів навіть на внутрішньо партійному рівні.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: