fbpx
Сьогодні
11:07 28 Чер 2020

Верховна Рада може заборонити продаж і оренду нерухомості без рієлтерів

Фото Reuters

Народні депутати зареєстрували у Верховній Раді проєкт закону "Про рієлторську діяльність", який передбачає виведення рієлторської галузі з тіні. Рієлтори повинні будуть мати ліцензії, а об'єкти нерухомості занесуть до реєстру.

Текст законопроєкту (№3618) розміщений на сайті парламенту. Як його автори вказані 32 депутати із різних політичних сил:

Верховна Рада може заборонити продаж і оренду нерухомості без рієлтерів

Йдеться про купівлю, продаж, оренду, а також інші операції, пов'язані з нерухомістю.

Згідно із законопроєктом, рієлторські послуги зможуть надавати тільки суб'єкти рієлторської діяльності. Вони зобов'язані будуть отримати кваліфікаційне свідоцтво. За діяльність без ліцензії будуть штрафувати на суму від 8,5 до 17 тис. грн.

Також рієлтори будуть зобов'язані пройти профвишкіл і складати кваліфікаційний іспит. Атестовані рієлтори будуть вноситися в новостворений Єдиний реєстр рієлторської діяльності.

Рієлтори будуть вносити інформацію про договори в новий сервіс – Єдину інформаційну базу, яка буде публічною і доступною онлайн. Чи не зареєстровані в базі рієлторські договори будуть вважатися незаконними.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту, цей документ спрямований на законодавче врегулювання сфери надання рієлторських послуг, чітке визначення прав і обов'язків рієлторів, порядку надання ними рієлторських послуг, основ рієлторського самоврядування, встановлення відповідальності у сфері рієлторської діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

5 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

До "Рубрики", нащо тут повторювати, те що вже обговорили, одне й те саме за одну добу тут двічі:
https://rubryka.com/2020/06/27/rada-mozhe-zaboronyty-prodazh-i-orendu-neruhomosti-bez-riyelteriv/
щоб ще раз повторювати, що розпоряджатися власним майном на свій розсуд без паразитуючих на цьому посередників, типу риєлторів, це право кожного громадянини, як він вважає для себе особисто.

2
Гість

Ну давайте ещё раз, лично для "Рубрики" повторим, что уже было сказано:

https://rubryka.com/2020/06/27/rada-mozhe-zaboronyty-prodazh-i-orendu-neruhomosti-bez-riyelteriv/

7 коментарів:

1
21:12 27 Чер
Гість

Ну це - нав'язати ще один паразитуючий орган над рішеннями самих громадян, що нічого не має ні з вільним правом громадян, ні з вільним ринком.
2
21:52 27 Чер
Гість

А в рієлтори призначать всіх своїх тещ, жінок, дітей, дівиць, та весь свій зелений "квартал" для збирання грошей з рішення самих громадян, як їм розпоряджатися своєю власністю.
3
21:43 27 Чер
Гість

Так, а чому б не поставити рієлтора і поряд з кожною бабулькою з її городиною на ринку.)))
4
21:25 27 Чер
Укроп

Вы забываете, что ВСЕ чиновники в Украине хотят иметь свою долю СО ВСЕГО. А тут без них квартиры продают, а они с этого ничего не имеют.
5
21:36 27 Чер
Гість

Це я і мав на увазі, згоден з Вами.
6
21:57 27 Чер
Гість

Нашому бідному, задроченому чиновниками, різними консультантами, експертами, колекторами, ріелтерами та іншими "спецами", народу як раз і не вистачало тотальної ріелтеризації в України.

Щоб продати хату, квартиру, чи взяти в оренду багато розуму й не потрібно. Йдеш до нотаріуса на прийом розказуєш свої наміри, Нотаріус розповідає, які документи потрібні для оформлення угоди, де їх отримати, куди і скільки за що сплатити. І така нотариальна послуга передбачена за законодавством.

Далі зібрав це все, береш з собою людину, що є стороною за угодою, йдете до нотаріуса і спокійно все оформляєте. І нготаріус візьме лише те, що йому належне за послугу.

І у тебе 1000 доларів залишається в кишені, і у тої, іншої сторони, також.

Бо ріелтер це такий спец, що успішно на одній угоди заробляє на обох сторонах, а бере за свої турботи рівно стільки, на скільки "має" совісті.

А має буває стільки, скільки мають і так звані "колектори".
7
22:37 27 Чер
Гість

риэлтора нужно закрепить к параше будут видеть количество фекалий если счетчик поставить контроль будет чего сожрал и сколько лепех навалил и на повторную переработку чтобы калории не пропадали еще 2-3 беляша выйдет главное чтоб кола была а так все сожрут.

3

Російській співачці Білик і Мазур з 1+1 нагороди роздав Зеленський за те що "свої цеховики" прирівняв до загиблого поліцейського, який ризикуючи життям затримав злочинця і загинув. Регіонала Шкарлета пропхав в обіх Ради і невдоволення українців. 5-ти процентний податок на гаджети для "розвитку кварталу" вже в дорозі. То що завадить обовязок ввести жидівських посередників-рієлторів кормити з того що гої самі можуть зробити купуючи-продаючи?

Чорт з ним з Зеленським, кого в депутати обирали, дурні?

4
Гість

Дії такої влади дуже виразно характеризують її справжнє нутро, а не тільки ті блюзнірські маски блазнів зі сцени, що зараз хочуть відібрати у населення останнє, це право розпоряджатися своєю власністю вільно на власний розсуд, а далі що, внесуть закон про закріпачення, то де ж тут демократія, та Конституція.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: