fbpx
Сьогодні
13:37 27 Тра 2020

Уряд затвердив план стимулювання економіки: Ми хочемо бути прогнозованими для бізнесу

Кабінет Міністрів представив план стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19, який передбачає поліпшення доступу до фінансів, зменшення податкового тиску на бізнес, розумне регулювання економіки, просування експорту та загалом містить 230 пунктів.

Уряд затвердив план із триденним доопрацюванням на засіданні 27 травня.

"Ми хочемо бути прогнозованими для бізнесу й уникнути ситуацій, коли бізнес не може прогнозувати роботу через несподівані рішення держави. Зокрема усунення адміністративних бар'єрів, створення Служби фінансових розслідувань, автоматичне продовження терміну дії ліцензій і дозволів", – сказав міністр розвитку економіки Ігор Петрашко.

"Метою програми є впровадження комплексної системи заходів для стабілізації та сталого розвитку економіки України, зростання зайнятості населення шляхом збереження існуючих і стимулювання створення нових робочих місць", – повідомляє Мінекономіки.

"Програмою передбачена реалізація близько 230 заходів, багато з яких вже впроваджено. Це фактично дорожня карта, сформована за пропозиціями міністерств, регіонів, аналітичних центрів, асоціацій, бізнесу та провідних експертів.

Ініціативи спрямовані на покращення доступу до фінансів, доступу до ринків, вдосконалення регулювання, сприяння модернізації, сталому розвитку галузей та боротьбу з безробіттям", – заявив Ігор Петрашко.

Зазначається, що програма має 3 розділи. У 1 розділі – короткострокові ініціативи у відповідь на пандемію коронавірусу – забезпечення безпечного функціонування економіки; підтримка галузей економіки і захист їх товарів, робіт та/або послуг від їх імпортних альтернатив, які постачаються на територію України, з урахуванням міжнародних договорів та зобов'язань України.

"Для підтримки економіки були розроблені заходи для 6 секторів: промисловість, сільське господарство, енергетика, транспорт та інфраструктура, інформаційно-комунікаційні технології, сфера послуг (торгівля, готельно-ресторанна справа, освіта, креативні індустрії, особисті послуги)", – додали в Мінекономіки.

Функціональні напрями включають підтримку МСБ, стимулювання міжнародної торгівлі, залучення інвестицій, розвиток інновацій, розвиток ринку праці, розумне регулювання економічної діяльності.

Рубрика:
Економіка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

Курс 27-м, як при Порошенку. Чи в уряді інший?

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: