Допомога лікарням: компанія Буткевича завезла в Житомирську область багатофункціональні ліжка на суму 1,5 млн гривень
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2020/03/e6777da9-944b-49dc-83df-bf8ebe9d8cf5-1-840x441-c-1.jpg)
Фото з прийому багатофункціональних ліжок Житомирським обласним управлінням охорони здоров'я
У Житомирській області найраніше був введений режим надзвичайної ситуації через поширення коронавірусу. Проблему регіону критичної нестачі багатофункціональних ліжко-місць у лікарнях допоміг вирішити український бізнесмен Геннадій Буткевич.
ТОВ "Пержанська рудна компанія", яка входить в інвестиційну компанію BGV Group Геннадія Буткевича, привезла у Житомирську область 75 багатофункціональних ліжок для медичних цілей на загальну суму більше 1,5 мільйона гривень та передала їх на баланс Управління охорони здоров'я Житомирської ОДА.
Далі ліжка передадуть медустановам в області.
Нагадаємо, раніше компанія Геннадія Буткевича перерахувала 779 000 гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту і дезінфікуючих засобів для медичних установ Олевську Житомирської області. Також "Пержанська рудна компанія" придбає для Олевської центральної лікарні дороговартісне медичне обладнання, повідомив міський голова Олевську.