fbpx
Сьогодні
20:52 21 Гру 2019

Пристайко жорстко відповів на заяви Путіна

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко відреагував на заяву президента Росії Володимира Путіна, що Причорномор'я є споконвічно російською територією.

Про це повідомляє Укрінформ.

За словами Пристайка, той, хто задивляється на чужі території, погано закінчує.

"Історія – не дуже надійний радник у політичних справах. До історичних аргументів зазвичай звертаються тоді, коли немає чого більше сказати. Але історія може давати уроки; один з таких уроків надто відомий, щоб його ігнорувати: ті, хто зазирає на чужу землю, хто бачить за кордоном якісь "споконвічні території" – завжди приходить до поганого фіналу", – сказав Пристайко.

Нагадаємо, Путін заявив, що все Причорномор'я і східна частина України – це споконвічно російські території, і тепер РФ з цим розбирається.

Також  Путін заявив, що танки у бойовиків на Донбасі від тих держав, які їм симпатизують.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

5 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Квола, невиразна і неоднозначна відповідь, схожа на гру в піддавки з самозваним Вождем всіх Кацяпів і Русскоязичних. Заяви ботоксного вождика Московії не мають нічого спільного з історією, бо загальновизнаним є факт, що Російська Імперія здохла ще в 1917 році, а так звана "РСФСР", правонаступницею якої є сучасна, так звана, "Російська федерація" відмовилась від правонаступництва Російської Імперії. До того ж вони обидві безпідставно використовують назви, які походять від середньовічної назви України - Русі. Сучасна "РФ", а в дійсності Московія, не є також одноосібною правонаступницею СРСРу, бо країни-засновниці при денонсації союзного договору від 1922 р. чітко встановили, що вони отримують суверинітет в межах кордонів, існуючих на час денонсації, та отримують свою частку валютних і стратегічних резервів та закордонної власності СРСРу. Московія абсолютно беззаконно оголосила себе одноосібною спадкоємницею валютних, стратегічних запасів та закордонної власності посилаючись на т.з. угоду "Нульового варіанту" (до речі, Україна її не ратифікувала), яка передбачала взаємозалік активів і пасивів СРСРу і доручала т.з. "РФ" розрахуватись за його борги. Справа в тому, що т.з. "Нульовий варіант" за всіма ознаками виявився юридично нікчемною і шахрайською угодою, бо не було проведено незалежного аудиту активів і пасивів СРСРу і країни-підписанти були введені в оману заявами чиновників з Москви про рівність активів і пасивів. Як показав час, активи СРСРу набагато перевищували його пасиви. Тому уряди колишніх союзних республік мають право і зобов'язані вимагати справедливого розділу спадщини СРСРу. Інше - то зрада своїх народів. Наприклад, досі В'єтнам не визнає одноосібного володіння Московією часткою СРСРу спільного підприємства "В'єтсовпетро", бо нема юридичних підстав. В'єтнам досі не дозволяє перейменувати його в "Росв'єтпетро" і повісити над ним триколор замість радянського прапору, хоч московити там шурують наповну. А в середині 90-тих, коли російська нафта розграбовувалась, це підприємство давало "РФії" 40% валютних надходжень, що було співставно всім її витратам на виплату пенсій і зарплат учителям та лікарям. Такі підприємства були по всьому світі, але московити багато з них вже захопили, або збанкрутили. Таку історію треба знати нашим імпотентним політикам, і використовувати, а не робити подарунки московитам одні за другими, зраджуючи свій народ. Порядні політики, в випадку декларації таких територіальних претензій від очільників інших держав, швидко і жорстко розривають з ними дипломатичні стосунки, і терміново скликають Радбез ООН, а не жують шмарклі і щось мямлять про "забути історію".

2

Что возникло там среди дремучих зловонных болот ещё в результате орды, ордою так и осталось: что та империя бесноватых царей и цариц, что ССср, по сути та же империя идеологического фашизма, что сейчас, в преемственности той же орды – РФ (рашистский фашизм), отсюда и все последствия психопатии диктатуры бесноватого шизофреника с манией величия такого же "хама-батыя" - "собирателя" чужих ему земель в свою орду от хронической жадности после совкового на всё дефицита, включая, не только на колбасу, но и на ум, честь и совесть. А когда остатки мозга у такого кровавого карлика, как пуйло, заливает ботокс, то в его больном воображении возникают приступы шизофрении пересмотра истории, которую он никогда и не знал, кроме КГБешного искривлённого варианта, не ведая, что и сама их мокша была в подчинении Киевской Руси, чьё название цинично украли вместе с историей. Когда они в своей мокше ещё только падали с деревьев, Кивская Русь была уже, как государство, так что этому нацисту его бесноватого "руССкого мира" ещё подумать нужно, где - чьё, и явно - не его, как явно и не его москалопитеков.

3
Юз Тецо

У кремлевского дебила мозги задавлены силиконом и поэтому не знают истиной истории. На месте москвы еще лягушки квакали, а дикие звери сральник устроили,-Украина уже была и контролировала Черное море до берегов Турции. Восточная граница проходила по междуречье Волги и Оки.

4

Мокша ісконно мокшанська. !

5

Такитупых послов как гамна много,но толк от них нулевой.К сожалению таких тупарей у нас много.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: