fbpx
Сьогодні
18:21 04 Жов 2019

В Україні відбудеться навчальний обмін "Діалог заради справедливих міст"

Навчальний обмін "Діалог заради справедливих міст" організовують Internationaler Arbeitskreis e.V. у партнерстві з Аналітичним центром CEDOS за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

"Діалог заради справедливих міст" – освітній проект для посилення урбаністичних рухів України та Німеччини. Організатори хочуть створити можливості для співпраці представнимкам низових ініціатив і разом подумати, як зробити наші міста справедливішими. Робочі мови обміну – українська і англійська. Учасниці та учасники повинні володіти англійською на рівні, достатньому для спілкування.

"Справедливим є місто, в якому рішення приймаються опираючись на дані і дослідження, а також із залученням громадян/ок. Головними цінностями справедливого міста є рівність, інклюзивність, права людини і соціальна справедливість" – переконані організатори.

Інформаійна довідка:

Internationaler Arbeitskreis e.V. – волонтерська громадська організація, що спеціалізується на неформальній політичній освіті через навчальні обміни. Їхні тури і програми працюють з такими темами, як соціальне залучення, розвиток громадянського суспільства, міський активізм, критика расизму і антисемітизму. Робота організації зосереджена в країнах Східної Європи. У 2016 та 2017 роках команда IAK проводила навчальні обміни в Україні.

Аналітичний центр CEDOS – незалежна, позапартійна громадська організація, що працює у сферах дослідження освіти, міграції та міського розвитку. З 2014 команда CEDOS працює над посиленням урбаністичного руху в Україні, зокрема запустила онлайн-медіа ресурс Mistosite.org і щорічно проводить Український урбаністичний форум.

Подати заявку можна тут.

Рубрика:
Суспільство

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: