Сьогодні
22:42 09 Тра 2018

Рекордний 12-й Кубок України: "Шахтар" обіграв "Динамо"

У Дніпрі на стадіоні "Дніпро-Арена" завершився фінальний матч Кубка України з футболу, в якому зустрілися гранди українського футболу – "Динамо" і "Шахтар".

Донецький "Шахтар" виграв Кубок України з футболу.

У фіналі "гірники" з рахунком 2:0 здолали київське "Динамо".

Протягом усього матчу "Шахтар" мав перевагу, хоча перший тайм закінчився з рахунком 0:0.

На старті другого тайму донецька команда вийшла вперед. На 47-й хвилині після пасу Бутка з правого флангу Феррейра замкнув передачу на штанзі – 1:0.

На 61-й хвилині "Шахтар" забив другий гол. Ракицький зі штрафного з метрів 23-х пробив повз стінку і Бойка – 2:0.

"Динамо" мало кілька нагод зрівняти рахунок. Удар з десяти метрів Вербича парирував П`ятов, а удар Мбокані з близької відстані прийшовся вище воріт.

"Шахтар" в 12-й раз у своїй історії завойовує Кубок України. Це рекорд за кількістю виграних трофеїв (у "Динамо" – 11).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.