fbpx
Сьогодні
22:06 24 Кві 2018

Климпуш-Цинцадзе: Війна повинна закінчитися не на домовленостях з Росією, а на базі міжнародного права

З Росією вдасться домовитися тільки, якщо будуть здані інтереси України. Війна повинна закінчитися не на домовленостях з Росією, а на базі міжнародного права.

Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на Східноукраїнському форумі громадських ініціатив «III Форум десятиліття: громадянське суспільство в країні, що трансформується», який 24-26 квітня проходить у Харкові, передає Рубрика.

«Якщо домовлятися з Росією сам на сам, то це нам будуть ставитися тільки вимоги», – переконана віце-прем'єр-міністр.

«З Росією вдасться домовитися тільки, якщо будуть здані інтереси України», – наголосила Климпуш-Цинцадзе, коментуючи заяви деяких політиків про їх здатність припинити війну, домовившись з Росією.

«Це не буде сприйнято громадянським суспільством, молоддю, яке пройшло АТО. Якщо це не буде на засадах, які не відповідають інтересам України, це викличе внутрішнє збурення в Україні, що призведе до серйозних немирних подій на іншій території України», – підкреслила вона.

Климпуш-Цинцадзе також відзначила, що ми намагаємося вести з Росією розмову тільки з міжнародними партнерами, зокрема у Нормандському форматі. Тільки так Росія може почути.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: