fbpx
Сьогодні
16:10 22 Кві 2018

"Богдан" і КПІ розроблятимуть новий електротранспорт

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Публічне акціонерне товариство «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» спільно розвиватимуть нові технології та розроблятимуть новий транспорт.

Угоду про це вони уклали 20 квітня. До Угоди також приєднався Науковий парк «Київська політехніка», повідомляє прес-служба корпорації.

Учасники Угоди домовилися спільно реалізувати низку інноваційних проектів у галузі високих технологій, впровадженні нових високоефективних форм організації виробництва та реалізації наукомісткої конкурентоспроможної продукції на внутрішньому та зовнішніх ринках. Науковці та виробничники також об'єднають зусилля для пошуку інвестицій для виконання цих завдань.

Студенти КПІ зможуть проходити виробничу практику на підприємствах «Богдан Моторс». У свою чергу, представники університету допомагатимуть корпорації організовувати науково-дослідні роботи, освоювати сучасні українські та іноземні технології, проводити їхній аудит і сертифікацію, заходи зі стандартизації, виробничу апробацію, братимуть участь у дослідженнях тощо.

«Ми маємо на меті створити спільні творчі групи науковців, конструкторів, технологів і спільно вирішувати важливі проблеми інноваційного розвитку та модернізації машинобудування України. Час не стоїть на місті. І «Богдан» як інноваційний відповідальний виробник має на меті слідувати всім технологічним тенденціям. Об'єднавши виробничі потужності та кращу наукову думку країни ми зможемо вивести виробництво транспорту на якісно новий рівень», – сказав Генеральний директор ПАТ «Автомобільна Компанія» «Богдан Моторс» Віталій Старосуд.

Луцький завод Корпорації має величезний досвід у проектуванні та виробництві електротранспорту. Це забезпечило підприємству міжнародні контракти з Польщею, Чехією, Францією та Данію. Але головним пріоритетом у роботі залишається задоволення потреб України у модернізації та збільшенні чисельності рухомого складу міських автопарків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: