fbpx
Сьогодні
Слухайте 17:26 30 Кві 2018

Nevzhe подкаст #1. Мова/язык

Перший випуск присвячений мовному питанню в Україні. Ми чуємо на вулицях і в приміщеннях дві мови: українську і російську. Намагаємося розібратися, двомовність - це проблема, діагноз або початок шляху?

На ці питання намагаються відповісти Женя і Єгор Буцикіни – кандидати філософських наук, викладачі київських університетів і… просто українці. Кожен з них звертається до власного досвіду (Женя родом з Луганська, а Єгор – з Києва) спілкування українською та російською мовами на роботі і вдома, зі студентами та колегами, в сімейному колі і в публічному просторі. Що робити, якщо рідна мова і мова державна різні? Якщо в процесі ідентифікації доводиться розплітати заплутаний ком з елементів української, російської та радянської культури? Як бути патріотом своєї країни, не залишаючи пошуків себе?

У підсумку завжди залишається ще більше питань – але для відповідей на них існують нові випуски Невже подкасту. Щонеділі – на "Рубриці".

Nevzhe – подкаст, в якому гуманітарії говорять про те, що значить бути українцем / українкою, як це – жити в Україні, і головне – навіщо.

Nevzhe Podcast – це спосіб зрозуміти себе за допомогою розмови про цінне. Цікаво? Та невже!

Також ви можете завантажити/слухати випуски через:

Itunes: Nevzhe (для Android: в приложениях Podcast Addict и PodcastGo)
Soundcloud: @nevzhe_podcast

Контакти:
Facebook: @nevzhe.podcast

E-mail: [email protected]

Музика: 
INDT – Savannah Only Temple
INDT – Clone Fight

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: