fbpx
Сьогодні
Фото 17:35 13 Бер 2019

Готові прибрати сміття? Новий челендж у соцмережах #Trashtag

ТОП-30 відповідей на виклик з усього світу

Згадайте Ice Bucket Challenge (обливання холодною водою), Mannequin Challenge (завмирання на відео), 2009 vs 2019 (публікація старих світлин) та багато інших вірусних флешмобів. Більшість глобальних челенджів в соцмережах покликані лише розважити. Але нещодавно з'явився вірусний рух, мета якого – зробити навколишнє середовище чистішим.

За рік утворюється 1,3 мільярда тонн побутових відходів, і лише 258 – 368 млн тонн потрапляє у 50 найбільших сміттєзвалищ, а мільйони тонн опиняються в океані, 80% з яких надходить з відходів материка.

Новий хештег #trashtag створений для того, щоб люди розповсюджували інформацію про «сміттєву» проблему у всьому світі. Люди кидають виклик фотографією місцевості, яка потребує інтенсивного очищення від сміття, після чого постять фотографію вже прибраної території.

Хештег «підірвав» соціальні мережі після того, як користувач reddit опублікував скріншот з хлопцем, який завершив виклик, з заголовком: «Ось новий #challenge для всіх вас, якщо вам нудно. Сфотографуйте місцевість, яка потребує очищення або технічного обслуговування, а потім зробіть фотографію після того, як ви зробите щось корисне, і розмістить її тут».

trashtag

У цьому матеріалі ми зібрали 30 світлин з челленджу #trashtag. Вони доводять, що реальними діями можна змінити середовище, і Супермен живе в кожному з нас 😉

#1

Ось мій внесок у #trashtag. Моя (велика) родина та я почистили цей пляж після літнього табору

Навіть коли відходи потрапляють на звалища, вони знаходять інші способи «виходу» у світ. Коли сміття розкладається, воно може вивільнити токсини і шкідливі хімічні речовини, які просочуються в ґрунт, а потім потрапляють у воду і повітря. Хоча це може здатися повільним процесом, який не може безпосередньо вплинути на вас, проте неправильне управління відходами може мати смертельні наслідки в реальному часі. У 1998 і 1999 роках тисячі людей були вбиті у Бангладеші паводковими водами, спричиненими нагромадженням відходів у каналізаційних мережах.

#2

#trashtag, здається, вже тенденція. Ще один з Непалу

#3

#trashtag from Vietnam, youngsters gather voluntarily to clean up the environment and to raise public awareness from pics

#trashtag з В'єтнаму, молодь добровільно збирається, щоб очистити навколишнє середовище і підвищити рівень поінформованості громадськості щодо проблем.

У всьому світі кожна окрема людина виробляє в середньому 0,74 кілограми відходів на добу, але ця позначка широко варіюється від 0,11 до 4,54 кілограмів. Країни з високими доходами виробляють близько 34%, або 683 млн тонн, світових відходів, хоча вони становлять лише 16% населення світу.

#4

#trashtag Manila Bay has been considered one of the dirtiest bays across the world. After 11 years, the Supreme Court finally issued a cleanup order which thousands of volunteers joined last January 27, 2019. from pics

#trashtag у Манільській затоці, яка вважається однією з найбрудніших бухт у всьому світі. Після 11 років, Верховний Суд нарешті видав розпорядження про очищення, до якого 27 січня 2019 року приєдналися тисячі добровольців.

#5

Близько 500 добровольців допомагали при очищенні 5 млн кг сміття з цього пляжу в Мумбаї

Американці люблять перебільшувати все, включно з відходами. Незважаючи на те, що американці складають близько 5% населення світу, вони виробляють близько 40% загальних світових відходів.

#6

This should be the new challenge to make the world a better place! from wholesomememes

Це має бути новим викликом, щоб зробити світ кращим

#7

Тільки один з багатьої днів прибирання наших місцевих водних шляхів. Зусиллями Selma Kayak та Large Marge створена ця «баржа для сміття»

У той час як кожен куточок планети, здається, наповнений відходами, єдиним місцем, де можна майже уникнути нескінченного потоку сміття, є Антарктика. Вона захищена Договором про Антарктику, який забороняє військову діяльність, видобуток корисних копалин, ядерні вибухи та захоронення ядерних відходів.

#8

3 women cleaned up this area together. #trashtag from pics

3 жінки разом прибрали цю місцевість

#9

На це пішло мене кілька днів, але, нарешті, закінчив!

Сміттєзвалища є місцем, де викидають сміття, і з такою кількістю відходів непотріб стає щільно упакованим. Екологічний вплив на 25х більше, ніж від вуглекислого газу.

#10

This is just a work of an hour! #trashtag from pics

Це лише година роботи! #trashtag

#11

Студенти Коледжу Тетсо (Нагаленд, Індія) прийняли виклик #trashtag у місті Димапур

Ви можете не вважати пластикову упаковку та їжу однаковими, але їжа також підпадає під категорію відходів. Приблизно третина продуктів харчування, вироблених у світі для споживання людиною щорічно (приблизно 1,3 млрд тонн), витрачається даремно. Кожен американець викидає близько 1,2000 фунтів органічного сміття, яке можна компостувати.

#12

Громада в моєму рідному місті в Мексиці зібралася і очистила сміття

#13

Took the whole Sunday morning for 10 people. But finally completed the #trashtag challenge from pics

Це зайняло цілий ранок неділі 10 людей. Але, нарешті, завершили виклик #trashtag

Щорічно у світовий океан скидається понад 14 мільярдів фунтів сміття (головним чином токсичний для морського життя пластик).

Це сформувало явище, яке називається Великим Тихоокеанським сміттєвим патчем або Тихоокеанським вихором сміття – скупченням морського сміття в Тихому океані, що в два рази більше, ніж у США.

#14

My aunt is a 70 year old retired school teacher and she has been making these signs and going around cleaning up our neighborhood in the Bronx for a few months now #Trashtag from pics

Моя тітка – 70-річна шкільна вчителька у відставці, і вона робила ці знаки і прибирала наш район у Бронксі кілька місяців #trashtag

#15

View this post on Instagram

Присоединяемся к челленджу #trashtag , фото с уборки 9.09.18 года. Фоток с конкретного места «до и после» почти нет, но мы это исправим. Перед летом пойдём вешать таблички с призывом «не мусорить», а также убирать то, что люди накидали за зиму. ⠀ Публикование фото-результатов в социальные сети может очень мотивировать многих людей к уборке мусора на природе. Отличный челлендж! ⠀ Join the challenge #trashtag, photo from the cleaning 09/09/18. There are no pictures from one particular place "before and after", but we will change this, when the snow melts. ⠀ Publishing photos of the results in social networks can motivate many people to scavenge in nature. Great Challenge!

A post shared by Конный Петербург (@horses_spb) on

Приєднуємося до челленджу #trashtag, фото з прибирання 9.09.18 року.

Фоток з конкретного місця «до і після» майже немає, але ми це виправимо. Перед літом підемо вішати таблички із закликом «не смітити», а також прибирати те, що люди накидали за зиму.

Публікації фото-результатів в соціальні мережі може дуже мотивувати багатьох людей до прибирання сміття на природі. Відмінний челлендж!

Коли-небудь думали про те, що сталося з вашим застарілим телефоном? Його історія, ймовірно, закінчилося на звалищі поруч з більш ніж 140 мільйонами стільникових телефонів, які американці викидають на смітник щорічно. Кожний рік створюється понад 50 мільйонів тонн електронних відходів, таких як мобільні телефони, комп'ютери, телевізори тощо.

#16

Уздовж річки Потомак на південь від Вашингтона. Ми повинні прибирати існуючий безлад, але закони про пляшковий депозит і заборони на пенополістирол запобігатимуть більшості з них. Зверніться до місцевих, державних і федеральних представників і наполягайте на цьому.

#17

#trashtag there's an organisation I volunteer at and we basically do cleanups like this in the city. Places that have been forgotten by the local government and make them accessible for the public. Peace. from pics

Тут є організація, де я доброволець, і ми прибираємо разом з людьми, які люблять ці місця. Місця, які були забуті місцевою владою, ми зробили доступними для громадськості

#18

People are starting to accept the challenge from pics

Люди починають приймати виклик

#19

#Trashtag. Love seeing this become a challenge! Keeping the beaches clean here in Florida! from pics

Приємно бачити, що це стало челленджем! Збереження чистих пляжів у Флориді

#20

These people went above and beyond #trashtag from pics

Ці люди пішли вище і далі #trashtag

#21

40 Norwegian Folk High School students from Alta spent one week picking trash at a local beach, gathering a total of 12,400kg! #trashtag from pics

40 студентів Норвезької вищої фольклорної школи з Алти провели один тиждень, збираючи сміття на місцевому пляжі, зібравши в цілому 12 400 кг

We've picked up tons from Durban beaches over the years #Trashtag from pics

Ми збирали тонни (сміття – ред.) з Дурбанських пляжів протягом багатьох років

#23

Моя дівчина та я робимо нашу частину для #trashtag на пляжі ще один день

#24

trashtag

Ми зробили перше «офіційне» очищення пляжу в Белізі в грудні минулого року.

Перед цим маю зауважити, що ми були класифіковані як «пляжні (кошики)», збираючи незвичайну соломку та пластикову пляшку, яку бачили на наших прогулянках.

Але, заради Беліз, ми мандрували там з наміром виділяти час для збирання будь-якого сміття, яке ми зустрічали під час наших походів та прогулянок на пляжі. Ми навіть створили соціальну мережу "екіпажу очищення" у партнерстві з іншими мандрівниками, щоб долучити їх до прибирання з нами в один і той же час.

#25

#trashtag. South Africa from pics

Південна Африка

#26

Вирішив прибрати сміття на мій день народження і заповнив 4 мішки

#27

Очищення плаваючого сміття у Ямайці Бей, Нью-Йорк

#28

Виклик #trashtag прийнятий! Допоможіть зберегти чисті вулиці!

#29

Did our part today for #trashtag while offroading in the mountains of California. from pics

Наш внесок сьогодні у #trashtag під час офф-роудінгу в горах Каліфорнії

#30

#trashtag from pics

#trashtag

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: