fbpx
Сьогодні
ЕкоРішення 15:20 27 Січ 2023

EcoHike: діджитал квест для очищення гір

Мобільний додаток, у якому туристи можуть відзначити і побачити місця забруднення на карті, щоб змінити маршрут і зібрати сміття самим, або попросити допомоги у інших.
  • Категорія: відходи
  • Проблема: стихійні сміттєзвалища, засмічення гір
  • Рішення: EcoHike

EcoHike — мобільний застосунок, покликаний зробити Україну чистішою. За допомогою інтерактивної мапи у застосунку EcoHike можна позначати та прибрати сміття, яке трапляється на шляху, а також допомогти іншим знаходити сміття та прибирати його.

5 перших кроків

  1. Завантажуйте додаток EcoHike.
  2. Поставте позначку на карті, зробіть фото забрудненої ділянки "до" та завантажте у додаток.
  3. Очистіть забруднену територію та завантажуйте фото "після".
  4. Немає змоги прибрати сміття — створюйте мітку, його допоможуть прибрати інші свідомі користувачі.
  5. Розкажіть друзям про EcoHike.

Детальніше

У Львівській філії великої української IT-компанії GlobalLogic створили мобільний додаток, у якому туристи можуть відзначити і побачити місця забруднення на карті, щоб змінити маршрут і зібрати сміття самим, або попросити допомоги у інших.

Як виявилося, серед айтівців дуже багато екологічних активістів, особливо у Львові. Один з інженерів GlobalLogic, любитель помандрувати Карпатами, звернув увагу на те, як різко збільшилася кількість сміття в місцях, популярних серед туристів і місцевих жителів. Навіть періодичні вилазки команди на місцевість для прибирання перестали бути ефективними — потрібно було придумати інше рішення. І його придумали.

Розробники вирішили створити платформу, де люди, небайдужі до природи, могли б об'єднати зусилля і вирішити проблему зі сміттям. Звичайно, зразки таких платформ уже були. Це і Словацька TrashOut, де можна підписатися на e-mail розсилку, щоб отримувати інформацію про мітки з забрудненнями. В Україні на карті було відзначено близько 600 місць, а прибрано з них — тільки 20. 

Джерело: Рубрика

9

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Про проєкт

Енциклопедія Екорішень

Ми зібрали для тебе інструкції та рекомендації щодо екологічних рішень найрізноманітніших проблем

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: