fbpx
Сьогодні
10:34 31 Тра 2018

Діти окупованого Донбасу стали одним із видів зброї в руках терористів

Чотири роки війни на Донбасі показали, що "влада ДНР", в основному, розставляє акценти на військово-патріотичному вихованні дітей. Таким чином, "влада" намагається виховати нове покоління солдатів-убивць, які в будь-який момент будуть готові для виконання злочинного наказу терористів.

Чотири роки війни показав, що т.зв. "влада" належним чином не приділяє уваги освіті дітей в "республіці", а лише демонструє, нібито, "успіхи" в сфері освіти підростаючого покоління.

Якщо на мирній частини Донбасу у дітей є нормальне дитинство, і вони отримують належну освіту, головною метою якої є розвито дитини, яктворчої, самостійної, упевненої в собі повноцінної особистості, то на окупованих районах Донецької області все навпаки і обмежується вихованням 15-ти річного солдата – готового вбивати.

Варто відзначити той факт, що в "ДНР" питаннями по контролю патріотичної роботи з дітьми займаються чотири "міністерства", а саме: "міністерство освіти", "міністерство спорту", ​​"міністерство оборони", "міністерство культури і громадської організації", а в школах "ДНР" обов'язковими стали години патріотичного виховання та уроки"мужності". Представники "влади ДНР" постійно беруть участі в подібного роду шкільних уроках і одноголосно повторюють, що військово-патріотичне виховання є одним із пріоритетів так званої "республіки".

ДНР школьники

Виховують в "ДНР" малолітніх солдатів не тільки на шкільних уроках, прославляючи таких "героїв" як Захарченко, Моторола, Гівіта ряд інших терористів – убивць. Всю основну частину роботи військово-патріотичного виховання на себе беруть різного роду військово-патріотичні та спортивні клуби, створені за прикладом радянських. Тільки давайте не будемо забувати, що в радянські часи прояв патріотизму обмежувалося співом пісень, іграми в піонерзагонах, які навмисно шукали в лісах, полях, посадках вигаданих ворогів. У радянські часи, за хорошу старанність або перемогу в змаганні не давали розбирати справжню зброю чи стріляти з автоматів по напрямку "де "фашисти"сидять".

Інша справа це виховання патріотів у військово-патріотичних і спортивних школах "ДНР", де вербують дітей, віком до 18 років, про що не соромлячись розповідають проросійські ЗМІ. Потім, ці ж діти добровільно, на хвилі юнацької романтики, пов'язують свою долю з терористичними організаціями. Дані незаконні банд формування використовують дітей, які погодилися воювати з ними плече-в-плече з метою пропаганди, для ще більшої кількості залучення неповнолітніх громадян у свої брудні справи.

Як приклад, в 2016-му році в "ДНР" був організований "військово-патріотичний" табір "Вимпел", в якому дітей готують воювати. Що характерно, так в подібних таборах дітям не пояснюють нормально від кого їм потрібно оборонятися і навіщо. Їх цілеспрямовано готують вбивати інших людей.

ДНР школьники

Також, один з відомих серед двадцяти клубів схожого напряму, це клуб "Витязь" в "ДНР", в якому учасників, що перемогли на змаганнях або зборах відправляють до Москви, до Всеросійського літнього табору ім. Жукова, де з ними проводять навчання більш досвідчені військові інструктори РФ. Замість символічних подарунків, які можуть бути цікаві дітям, дітей відправляють в військові російські табори для ще більшої промивки мізків та маніпуляції дитячої свідомості. Ким стануть такі діти, коли виростуть? І якщо взагалі їм вдасться дожити до повноліття, якщо вони не будуть вбиті десь в полі, беручи участь вже не іграх, а в реальних військових діях. Адже саме на даний момент над цим дітьми проводять свої експерименти і маніпуляції терористи зі зламаною психікою, які вміють тільки вбивати і займатися мародерством.

Уже зараз підлітки, виховані в дусі "імперіалізму", так відданні й своїй "країні", люблячі свого "царя" стають громадянами, які не сумніваються в його словах, діях і які вже повністю контрольовані. Вже зараз ці підлітки готові віддати свої життя за насаджені ним ідеали "русского мира".

Ось, на що "влада ДНР", під керівництвом руки Кремля, йде ради грошей і слави.

656
1176

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: