Фото: Depositphotos.com
Про це повідомила Державна служба геології та надр України, пише Рубрика.
У чому проблема?
Як зазначили у відомстві, діджиталізація адміністративних сервісів у галузі користування надрами, зокрема оновлення роботи електронного кабінету надрокористувача з додатковим функціоналом, як-то доступ до державного реєстру спеціальних дозволів на користування надрами та можливістю отримання електронного спецдозволу, є виконанням індикаторів плану Ukraine Facility на 1 квартал 2025 року.
Яке рішення?
"З 1 квітня розпочалася промислова експлуатація Державного реєстру спеціальних дозволів на користування надрами. Сервіс передбачає облік відомостей щодо спеціальних дозволів на користування надрами", інформує Голова Держгеонадр Олег Гоцинець.
Державний реєстр є складовою частиною Єдиної державної електронної геоінформаційної системи користування надрами. Адміністратором ресурсу визначено ДНВП "Геоінформ України", а доступ до нього здійснюється через Державний геологічний портал.
Як це працює?
Як наголосив він, зараз готуються до впровадження державні реєстри артезіанських та нафтових і газових свердловин.
Реєстр містить повну інформацію про:
Відтепер спеціальні дозволи видаються у формі електронного витягу з Реєстру, який можна отримати через електронний кабінет у Єдиній геоінформаційній системі або платформі "ЕкоСистема".
Реєстр функціонує 24/7, за винятком періодів технічного обслуговування. Користувачі можуть повідомляти адміністратора про можливі помилки для їх оперативного усунення.
На час дії воєнного стану доступ до Реєстру обмежено, і скористатися ним можуть лише:
Нагадаємо, що на тимчасово окупованих територіях України залягають поклади критичних матеріалів на суму близько 350 мільярдів доларів. Також вона повідомила, що за три роки повномасштабної війни партнери надали Україні 115 млрд доларів прямої бюджетної підтримки, зокрема від США надійшло 30 млрд доларів.
Також, Україна та Сполучені Штати Америки фактично відпрацювали остаточний варіант угоди щодо рідкісноземельних копалин. Станом на сьогодні ця угода називається "Угодою про встановлення правил та умов інвестиційного фонду відбудови України".
Проте 28 лютого президент Володимир Зеленський України та президент США Дональд Трамп не змогли підписати угоду про надра.
Врешті 28 березня міністерка економіки Юлія Свириденко підтвердила, що Україна отримала від Сполучених Штатів новий варіант угоди про корисні копалини.
Протягом минулої доби, 26 квітня, на фронті відбулося 174 бойові зіткнення. Зокрема, на Покровському напрямку… Читати більше
У ніч на 27 квітня російська армія атакувала Дніпропетровщину ударними безпілотниками: під ударами були Павлоградщина,… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з кардиналом Маттео Дзуппі в Посольстві України в Італії. Глава… Читати більше
У Львові розробили новий екскурсійний маршрут «Контур особистості на мапі Львова. Маршрут памʼяті Ірини Фаріон».… Читати більше
У двох музеях Туреччини запрацювали україномовні аудіогіди, повідомила перша леді України Олена Зеленська. Про це… Читати більше
Із тимчасово захоплених росіянами територій у межах ініціативи Президента Bring Kids Back UA вдалося повернути… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.