У Миколаєві відкрили лабораторію кібербезпеки: у чому рішення

Фото: Миколаївська ОВА
У Миколаєві на базі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова 27 березня відкрили навчальний цифровий простір – лабораторію кібербезпеки.
Про це повідомляє Миколаївська ОВА у Фейсбуці, передає Рубрика.
Яке рішення?
"Цей цифровий простір з'явився завдяки тісній співпраці Миколаївської обласної військової адміністрації, Міністерства цифрової трансформації України, Програми розвитку ООН в Україні та навчального закладу", – йдеться у повідомленні.

Фото: Миколаївська ОВА
Як це працює?
Зазначається, що його створено й укомплектовано за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту "EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні".

Фото: Миколаївська ОВА
Тут проводитимуть навчання для підвищення кваліфікації:
- співробітників ОВА, РВА,
- територіальних громад,
- студентів університету.
Були закуплені ноутбуки, роутери, маршрутизатори, принтери, сервер, проєктор та меблі.

Фото: Миколаївська ОВА
Планові навчання для держслужбовців й представників органів місцевого самоврядування розпочнуться вже у квітні та будуть проводитися згідно із затвердженим графіком, попередньо, двічі на місяць.

Фото: Миколаївська ОВА
Як повідомлялося, у місті Вознесенську на Миколаївщині відкрили новий Цифровий освітній центр. Він надасть дітям доступ до сучасних технологій навчання.
Зазначимо, що освітня інфраструктура Миколаївської області помітно постраждала внаслідок постійних обстрілів та часткової окупації. А відсутність доступу до освіти — один із вирішальних факторів, що стримує людей від повернення додому. Тож "Рубрика" поспілкувалась з представником фонду savED Андрієм Зінченком про те, як вони повертають навчання в різні громади Миколаївщини. Читайте докладніше в нашому матеріалі ""Перший крок до офлайнового навчання": як "Вулики" на Миколаївщині змінили освіту під час війни".
Також ми повідомляли, що для навчання та соціалізації учнів та учениць в Україні з'явилася інтерактивна мапа з цифровими освітніми центрами: на сьогодні вже функціонують 154 такі освітні простори в 17 областях.

Міносвіти: у Польщі школярі з України можуть вивчати українську мову як другу іноземну

Кабінет Міністрів виділив пів мільярда гривень на оновлення шкільних класів: у чому рішення
