Дружина Президента поділилася рекомендаціями, як впоратися зі страхом

Олена Зеленська поділилася порадами, як подолати страх, зокрема скористатися матеріалами платформи "Ти як?" Всеукраїнської програми ментального здоров'я.
Про це перша леді повідомила у Фейсбуці, передає Рубрика.
"Всі ми іноді боїмось, і це нормально. Страх – одна з базових емоцій, що мобілізує сили, коли людина стикається з небезпекою", – зауважила вона, наголосивши, що важливо навчитися долати такі ситуації, якщо вони ускладнюють повсякденне життя.
У цьому контексті дружина Президента розповіла, що на платформі "Ти як?" є ґрунтовний матеріал із вправами і порадами, які допоможуть впоратися зі страхом.
Це нормально, зауважила Зеленська, що не на кожну ситуацію, яка викликає страх, людина здатна вплинути.
"До того ж утома чи сильний стрес можуть повернути негативні емоції, які ви начебто вже опанували. Так буває, і не треба засмучуватись", – підкреслила вона.
Перша леді зауважила:
"У такі миті важливо нагадати собі, що ви подолали цей страх і зможете зробити це ще раз".
Свій варіант боротьби зі страхом може знайтися не одразу. Зеленська радить практикувати різні вправи і за потреби звертатися до фахівців з ментального здоров'я, які обов'язково підтримають і допоможуть підібрати ефективні техніки.
Детальніше ознайомитися з матеріалом можна за посиланням.
Нагадаємо, раніше Олена Зеленська повідомляла, що результати дослідження у межах всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" свідчать, що у суспільстві суттєво збільшився запит на психологічну допомогу.
Також повідомлялось, що у 2025 році всі медичні працівники в Україні проходитимуть обов'язкове навчання з надання послуг з психологічного здоров'я за програмою ВООЗ.
Нагадаємо, що мистецький проєкт пропонує відвідувачам загорнутися в різнокольорові кокони, полежати на м'якій ковдрі, приміряти шубу з іграшок, розмалювати на стіні історії боротьби українців, послухати звуки міста — і так відчути тепло, знайти спокій та відновлення в умовах війни. "Рубрика" побувала на відкритті простору й розповідає про нього детальніше.

Зниклі батьки, депортація та тортури: що розповідають фахівці про психологічні травми українських дітей

Не про іншість, а про спільність: у Києві відкриють виставку творів людей з ментальною інвалідністю

Каністерапія як метод ментальної підтримки: як працює простір "К-9. База 4.5.0"
