fbpx
Сьогодні
15:55 17 Лют 2025

Дев'ятирічний хлопчик з німецького Бонна вже два роки збирає кошти на підтримку Херсона

English version here

Фото: Телеграм / Роман Мрочко

Уже два роки дев'ятирічний Ерік Дресслер з німецького містечка Бонна активно збирає кошти на допомогу Херсона.

Про це повідомляє Херсонська МВА, передає Рубрика.

Яке рішення?

Як розповіли в МВА, дізнавшись влітку 2023 року про партнерство між Херсоном і його рідним містом, хлопчик вирішив зробити щось корисне, аби підтримати людей в Україні.

Як це працює?

Ерік почав розмальовувати камінці та продавати їх своїм однокласникам і друзям. Ерік також створив спеціальну скриньку для пожертв, завдяки якій зміг зібрати кошти для допомоги постраждалим від війни.

Минулого року він запустив новий проєкт – вирощування зелених лілій, використовуючи морські мушлі та горщики з місцевого полігону органічних відходів.

До свого 9-річчя Ерік зібрав певну суму на підтримку Херсона.

Хлопчик не зупиняється на досягнутому і вже має нові ідеї на 2025 рік. Він прагне своїми проєктами підтримувати херсонських дітей у часи війни та мотивувати однокласників у Бонні допомагати українському місту.

У МВА висловив вдячність юному другу з Німеччини за підтримку Херсонської громади.

Довідка

Херсон та німецьке місто Бонн на початку 2024 року уклали меморандум про взаєморозуміння.

Підписання документу відбулося в Німеччині. Меморандум підписали мер Бонна Катя Дьорнер та заступник начальника МВА Віталій Бєлобров.

За словами Бєлоброва, партнерство між Херсоном та Бонном було розпочато ще до того, як обидві сторони підписали меморандум. Загострення безпекової ситуації змусило якнайшвидше розпочати надання допомоги.

Системну допомогу Бонн надає Херсонській громаді з 2023 року у вигляді комунальної техніки та автівок. 

Нагадаємо, 10-річний Марк, у якого мама-українка, а сам він народився та живе у Швейцарії, не зміг лишатися осторонь, коли почалося повномасштабне вторгнення. Хлопець придумав кулінарні марафони, завдяки яким зібрав 117 000 гривень для українських військових.

А шестирічний Устим з села у Львівській області розчулив усю Україну. Щоб придбати FPV-дрон для Національної гвардії, хлопчик продав свою улюблену колекцію іграшкових машинок, яку збирав чотири роки.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: