Фото: AP Photo / Laurence Kesterson
Про це інформує Рубрика з посиланням на інтерв'ю політика газеті The Wall Street Journal.
"Венс заявив, що варіант введення американських військ в Україну, якщо Москва не зможе вести переговори добросовісно, залишається "на столі", і висловився набагато жорсткіше, ніж міністр оборони Піт Гегсет, який у середу припустив, що США не будуть вводити війська", – йдеться у публікації WSJ.
Венс також зазначив:
"Є економічні інструменти впливу, є, звичайно, і військові інструменти впливу, які США можуть використати проти Путіна".
Водночас він висловив думку, що "в результаті буде досягнута угода, яка шокує багатьох людей".
Віцепрезидент США також наголосив, що Трамп "не збирається йти на зустріч із заплющеними очима".
"Він скаже: "Все на столі, давайте укладемо угоду", – впевнений Венс.
Він зазначив, що ще занадто рано говорити про те, яка частина території України може залишитися в руках росії або які гарантії безпеки США та інші західні союзники можуть запропонувати Києву – мовляв, ці деталі мають опрацювати під час мирних переговорів.
"Існує будь-яка кількість формулювань, конфігурацій, але ми дійсно дбаємо про те, щоб Україна мала суверенну незалежність", – наголосив Венс.
За його словами, адміністрація Трампа намагатиметься переконати путіна, що росія досягне більшого за столом переговорів, ніж на полі бою.
Водночас віцепрезидент США погодився, що Трамп може змінити свою думку залежно від того, як розгортатимуться переговори.
"Президент Трамп може сказати: "Послухайте, ми не хочемо цього, нам це може не подобатися, але ми готові повернути це питання на стіл переговорів, якщо росіяни не будуть хорошими партнерами по переговорах, або якщо є речі, дуже важливі для українців, які ми, можливо, захочемо зняти зі столу переговорів"", – сказав Венс.
Нагадаємо, що 14 лютого Венс має виступити на Мюнхенській конференції з безпеки, а також зустрітися із президентом Володимиром Зеленським.
У межах Мюнхенської безпекової конференції, за словами Трампа, відбудеться зустріч за участю представників України та росії.
Що відомо про миротворчі війська для України
Нагадаємо, раніше NYT писало про те, що розміщення в Україні європейських миротворців стане центральним питанням для обговорень на Мюнхенській конференції з безпеки, яка відбудеться 14-16 лютого.
Раніше французький лідер Еммануель Макрон заявив про можливість введення війська на територію України. Це викликало дискусію серед союзників України.
Пізніше Франція пояснила, що не йдеться про безпосередню відправку військ для участі в бойових діях. Деякі країни НАТО заявили, що готові розглянути таку можливість. Серед них Литва, Латвія, Естонія та Канада.
У січні цього року міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, що Німеччина готова розглядати участь у миротворчих місіях в Україні, але це питання постане лише в майбутньому, коли настане відповідний час.
Своєю чергою раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що оскільки Україні необхідні гарантії безпеки до того часу, поки не буде запрошення на вступ до НАТО, можна розглянути пропозицію глави Франції щодо присутності військ інших держав на українській території.
У Луганській області зовнішні пілоти 412-го полку NEMESIS Сил безпілотних систем вперше уразили північнокорейську 170-мм… Читати більше
Правоохоронці затримали чотирьох підлітків з Полтавської області, яких підозрюють у теракті з загибеллю військових у… Читати більше
У ніч на 19 лютого російсько-окупаційні війська атакували Україну безпілотниками та ракетами: у Київській та… Читати більше
На фронті минулої доби, 18 лютого, було зафіксовано 156 бойових зіткнень Сил оборони України з російськими… Читати більше
19 лютого розпочався офіційний візит Спеціального представника Сполучених Штатів Америки з питань росії та України Кіта… Читати більше
Європейський Союз має відігравати у мирних перемовинах щодо України центральну роль. Однак, щоб діяти з… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.