У застосунку "Київ Цифровий" доступна нова послуга
У застосунку "Київ Цифровий" з'явилася віртуальна валідація проїзду в усіх видах комунального наземного транспорту столиці, зокрема автобусах, тролейбусах та трамваях.
Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація, передає Рубрика.
Щоб скористатися новим сервісом, достатньо:
- відкрити застосунок "Київ Цифровий",
- вибрати сервіс "Оплата проїзду",
- і відсканувати QR-код, розміщений у салоні транспорту, або ввести його вручну, вибравши відповідний тип транспорту.
Після цього можна оплатити проїзд зручним способом, зокрема:
- транспортною картою,
- QR-квитком,
- банківською карткою.
У застосунку автоматично з'явиться запис про використану поїздку, який можна пред'явити контролеру.
Для зручності відмітка оплати проїзду з валідацією одразу в застосунку відрізняється від інших іконок у стрічці "Київ цифровий".
Усі контролери мають інструкції щодо перевірки нового виду оплати проїзду. У разі виникнення додаткових питань чи непорозумінь можна звернутись на гарячу лінію Київпастранcу: 0800-504-411.
Застосунок "Київ Цифровий" запустив новий сервіс для представників ОСББ: навіщо це рішення
Як повідомлялось, у застосунку "Київ Цифровий" з'явилася нова можливість – поставити оцінку громадському транспорті та залишити відгук про роботу контролерів.
Для оцінки здійсненої поїздки застосовуються зірки – від 1 до 5. Також можна вказати фактори, що вплинули на поїздку, додати текстовий відгук та фотографію.
У новій версії застосунку "Київ Цифровий" також удосконалили сервіс "Рух транспорту" – додали станції кільцевої електрички.
Нагадаємо, що у застосунку "Київ Цифровий" з'явилася нова функція – Мапа ментальної турботи.
Зокрема зручний фільтр дозволить швидко знайти не тільки найближчі в районі установи, а й фахівця: шкільні психологи, травмотерапевти, асоціації чи громадські організації, що надають відповідні послуги для населення.
Окрім того, у Києві розглядають декілька варіантів змін у протоколах безпеки для наземного громадського транспорту під час повітряних тривог.
Як пояснив Ткаченко, Київ наразі є єдиним містом в Україні, де зупиняють громадський транспорт під час повітряних тривог.
За його словами, столиця й надалі залишатиметься постійно ціллю для ворога, у зв'язку з чим опрацьовуються декілька варіантів змін у протоколах безпеки для пасажирів міста.
Один із них передбачає зупинку транспорту зонально при загрозах удару конкретними видами озброєння.