fbpx
Сьогодні
15:57 02 Лис 2024

В Україні відкрили перший центр реінтеграції для звільнених з російського полону військових

Фото: Телеграм / Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

В Україні створили перший спеціалізований центр реінтеграції для військовослужбовців, які повернулися з полону. Цей заклад, що працює в центральному регіоні, став важливим кроком у підтримці захисників, які пройшли через надскладні випробування та потребують комплексної допомоги для повернення до нормального життя.

Про створення центру повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я, а деталі розкрив міністр оборони Рустем Умєров.

Як зазначив міністр, Центр реінтеграції пропонує військовим не лише медичну допомогу, але й реабілітаційні та психологічні послуги. Цей підхід допомагає всебічно підтримати здоров'я і відновити психологічний стан військових, що пройшли через полон.

Заклад також надає послуги з оформлення необхідних документів, що полегшує процес реінтеграції у суспільство та повернення до мирного життя.

Умєров розповів, що на початковому етапі центр розрахований на 100 місць. Проте, за словами міністра оборони, можливе розширення до 200 і більше за рахунок реабілітаційних ліжок.

Міністр оборони зазначив, що вже отримали перші відгуки та побажання як від військовослужбовців, так і від медичного персоналу. Це дозволить удосконалити роботу центру та адаптувати послуги для забезпечення максимальної ефективності допомоги.

Всі пропозиції будуть опрацьовані Департаментом охорони здоров'я Міністерства оборони.

"Це новий етап у нашій роботі, і ми вдосконалюємо його щодня у співпраці з Офісом Президента, Урядом та профільними відомствами", підкреслив очільник оборонного відомства.

Нагадаємо, що у Монреалі відбулась Міністерська конференція з людського виміру Формули миру, учасники якої схвалили Спільне комюніке. Держави – учасниці взяли на себе зобов'язання сприяти поверненню всіх полонених та депортованих громадян України.

Також Для українських військових через скелелазіння у спортивному центрі в Амстердамі проходять заняття з реабілітації, де герої долають на протезах пʼятнадцятиметрову стіну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: